Geri
 

Kurumsal

 

HAKKIMIZDA

Köklü, Güçlü, Lider

Ev dışı tüketim sektörünün güçlü tedarikçisi olarak; 1981’den günümüze kadar otel, restoran, kafe, yemek şirketleri gibi ev dışı tüketim noktaları ile üreticiler arasında köprü görevini üstlenerek her türlü gıda, sarf ve temizlik malzemelerinin satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmaktayız.

Otellerin, restoranların ve yemek şirketlerinin etkin ve profesyonel bir biçimde yönetilmesi için çalışıyor, 10 binden fazla ürün ile 17.000 kayıtlı müşterimize hizmet götürüyoruz.

Güçlü satış ekibimiz ve ulusal dağıtım ağımız ile bugün birçok uluslararası ve ulusal markanın ilk tercihi ve distribütörüyüz.

Ev dışı tüketim sektöründe pek çok ‘ilk’e imza attık; ISO 9001 ve 22000 kalite belgelerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile uluslararası standartlarda bir satış ve dağıtım organizasyonuna sahibiz.

Sektöre eğitimli eleman istihdamı sağlayan, müşteri talep ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek mevcut iş modelini geliştirmek üzere yatırımlar yapan, Türkiye’de ev dışı tüketim sektörünün lider oyuncularından biriyiz.  

Bugün firmamız, Türkiye’de 70 ilde toplamda 45.000 m2 alan, 11 dağıtım merkezi, 350 kamyon ve 900 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.  

Neden g2m?

En iyi markalar

Alanının en iyisi olan ulusal ve uluslararası markalarla iş ortaklığı yapıyor, birlikte sektörün gelecekte nasıl şekilleneceği üzerine çalışıyoruz. Ulusal olmanın yanı sıra ihtiyaçlara göre yerel çözümler de sunuyoruz.

10.000’den fazla ürün

g2m kalite güvencesiyle taze meyve ve sebzeden donuk gıdaya, kuru gıdadan taze ve donuk et ürünlerine, süt ve süt ürünlerinden soğuk ve sıcak içeceklere, pastacılık ürünlerinden baharatlara, konserve gıdadan gıda dışı temizlik ürünleri ve sarf malzemelerine kadar 10.000’den fazla ürün çeşidi ile bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

Tek sipariş – tek fatura

Tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla, tek noktadan tek fatura ile karşılama rahatlığı sunuyor ve böylece müşterilerinizin memnuniyetine daha fazla zaman ayırabilmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

Güvenilir koşullarda kapınıza teslim

Dondurulmuş, taze ve kuru gıdaları frigofrik araçlarla güvenle taşımanın yanı sıra, gıda dışı ürünleri de geniş bir portföyde sunuyor ve kapınıza teslim ediyoruz.

Zamanında, eksiksiz

Zamanın değerini biliyoruz, siz müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. Uzman ekibimiz ve ileri teknolojik altyapımızla siparişlerinizi zamanında ve eksiksiz teslim ediyoruz.

Yaygın dağıtım

Otel, restorant, catering şirketi, pastane, cafe, kantin, büfe, ofis... Türkiye genelinde 11 lojistik merkezde yaklaşık 17.000 profesyonel işletmeye hizmet götürüyoruz.

Onaylanmış kalite

Uluslararası standartlara yükselttiğimiz ve bu kalite anlayışını koruduğumuz g2m'de tüm ürünlerimiz sürekli olarak kontrol altında ve gıda güvenliği unsurları gözetilerek korunur. Bunun yanı sıra sahip olduğumuz ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikaları ile güvenliğimiz belgelenirken hizmet verdiğimiz ve hitap ettiğimiz 17000 müşterimiz de kalitemizin bir başka göstergesi konumundadır. 

 

 

Hemen Müşterimiz Olun