Geri
 

Kendi Markalarımız

 
Lokum Et

Türkiye’nin dört bir yanında iş birliği içinde olduğumuz üreticilerden tedarik ettiğimiz; doğal, kaliteli ve lezzet açısından üst seviyede olan dana ve kuzu etlerini, g2m güvencesiyle, kendi markamız altında, LOKUM ET etiketleriyle sizlere ulaştırıyoruz.

Tedarik ettiğimiz birinci kalite kırmızı etleri mutfak profesyonellerinin isteklerine göre hijyen ve gıda güvenlik kuralları çerçevesinde parçalatıp isteklerinize uygun işletip ambalajlatıyoruz. Frigorifik araçlar ile soğuk zinciri bozmadan ve böylece kalitesini en üst düzeyde koruyarak kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

 
Cater Fresh Taze Meyve Sebze

Özenle seçilmiş yerli üreticilerden tedarik edilen standart, güvenilir ve yüksek kalitede taze meyve ve sebze ürün portföyü g2m kalite ve güvencesiyle mutfağınıza geliyor.

Zamana karşı yarışan, az personel ile çalışan noktalar için yıkanmış, doğranmış paketli Cater Fresh ürünlerini pratik bir çözüm olarak sunuyoruz.

 
g2m ton balığı

İri parçalı ve yüksek kaliteli zengin besin içeriğine sahip ton balığı,şimdi g2m kalite ve güvencesiyle mutfağınızda.Sağlıklı ve lezzetli salatalar,makarnalar,sandviçler ve daha pek çok güzel tarifte,g2m ton balığını güvenle kullanabilirsiniz.

 
g2m Kaşar Peyniri

Zengin besin değerleri ve yumuşacık lezzeti ile tariflerinize keyif katan kaşar peyniri şimdi g2m kalitesi ile mutfağınıza geliyor.

Kahvaltı sunumlarında, pizzalarda, makarnalarda, çorba ve tüm fırın yemeklerinde g2m kaşar peyniri kullanabilirsiniz.

 
g2m Mısır Konservesi

Doğal yollarla elde edilmiş mısır taneleri g2m kalite ve güvencesi ile mutfaklarınızda. Özellikle salata ve garnitürlerin vazgeçilmezi olan mısır konservesi ile birbirinden lezzetli pizzalar, atıştırmalık kanepeler, sebze yemekleri ve sandviçler hazırlayabilirsiniz.