Masterchef Dare Pilavlık İthal Pirinç (25kg)

Ürün Kodu:1034411

%6
820,00 TL 770,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pirinç Pilavlık İthal ( 25*Kg ) Dare Masterchef Özellikleri

  • Miktarı: 25 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanı: Mutfak- Cilt Bakımı
  • Gıda Türü: Kuru Gıda

Son yıllarda kullanım alanı bir hayli genişleyen gıda türü olarak pirinç pilavlık ithal Dare Masterchef özellikleri bakımından öne çıkar. Yemeklerde yoğun kullanım alanına sahip olan pirincin cilt ve saç bakımındaki faydaları da oldukça fazladır.

Pilav ve çorbalarda yaygın olarak kullanımı yapılan gıda türünün artık pek çok çeşitli yemekte kullanımı görülebilir. Pirincin yetiştirildiği alan ve işlendiği işletmeler kullanımı gerçekleştirilen yemek çeşitliliğinde kalitesi ve güvenilirliği bakımından oldukça büyük önem taşır.

Pirinç Pilavlık İthal  ( 25*Kg ) Dare Masterchef Nasıl Kullanılır?

Yaşam alanlarımızın mutfaklarında ve restoran tarzı işletmelerde yoğun bir kullanım gerçekleştirilen Pirinç pilavlık ithal Dare Masterchef fiyatı, büyük paket olması nedeni ile küçük paketlerine oranla daha hesaplı olarak satışı gerçekleştirilir. 

Ürünü alırken öncelikle son kullanma tarihine ve ambalajın sağlamlığına bakılarak alınması ürünün kalitesi ve dayanıklılığı açısından oldukça büyük önem taşır. Tatlı, tuzlu her yemek tarzında kullanımı yapılan gıda türü mutfakların vazgeçilmezi olarak popülerliğini korur. Kış aylarında muhafazası oldukça kolay ve zahmetsiz olan gıdanın, kış aylarında serin yerlerde ya da buzdolabında muhafaza edilmesi ürünün bozulma ve kelebek oluşumu gibi risklerin önünü keser.

Pirinç Pilavlık İthal ( 25*Kg ) Dare Masterchef Neden Tercih Edilmelidir?

Osmancık pirinçten pek fazla farkı olmayan Dare Masterchef markalı pirinç çeşidi kullanımı fiyat bakımından da uygun uygun oluşu nedeni ile tercih edilir. Üretim aşaması işlemlerinin kalite standartlarına uygun ve güvenli olması ürünün yapı ve lezzet bakımından en iyisi olmasını sağlıyor.

Ürün, pirinç kategorisi listesinde yerini alır. Ürünü uygun maliyetler ile ürün listesinden dilediğiniz adette seçerek alabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibi iseniz ürünün adetini fazla tutmanız oldukça maliyeti düşük olarak ürüne sahip olmanıza olanak tanır.