Heinz Barbekü (1*5kg)

Ürün Kodu:1027556

%23
565,00 TL 435,05 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Barbekü (1*5kg) Heinz Özellikleri

  • Miktarı: 1*5 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Saklama Koşulları: Buzdolabında
  • Kullanım Koşulları: Et ve tavuk Yemekleri

Yiyeceklerin lezzetlerinin artması amacıyla çeşitli soslar kullanılır. Damak tatlarına hitap eden soslar arasında Barbekü Heinz özellikleri arasında yiyeceklere tütsülenmiş et kokusunu ve tadını yoğun olarak vermesi bulunur. Bu sayede yiyeceklerin barbeküde pişirilmesine gerek kalmaz. Çok sevilen tadı ile bu sos cipslere de tat vermek için kullanılır. 5 kilo olan miktarı ile restoran ve kafelerin sos ihtiyacının uzun süre karşılanmasını sağlar. Bu sosun çok sevildiği kalabalık ailelerde de ihtiyacın uzun süre için karşılanmasını sağlar. Sos markanın fabrikalarında el değmeden hazırlanır ve paketlenir. Bu şekilde güvenle kullanılması mümkün olur.

Barbekü (1*5kg) Heinz Nerelerde Kullanılır?

Çeşitli özel tariflerle hazırlanan sosların kullanım alanları değişir. Barbekü sos ise kullanım alanının geniş olması ile dikkatleri çeker. Et, köfte, tavuk yemeklerinde olduğu gibi ayrıca patates kızartmalarının üzerine de eklenir. Bunun yanında makarna soslarına eklendiğinde makarnaya özel bir lezzet katar. Barbekü Heinz fiyatları ekonomik olması ile dikkatleri çeker. Ürünün güncel fiyatını listemizden kontrol edebilirsiniz. Ekonomik boyutlu ambalajı ile profesyonel mutfaklarda tercih edilir. Izgara olarak hazırlanan şiş, köfte, tavuk kanadı, sosis gibi işlenmiş etler, patates kızartmasının yoğun olarak servis edildiği restoranların sos ihtiyacını karşılar. Sosta bulunan yoğun tütsülenmiş et kokusunu ve tadını vermek için pek çok yemeğe eklenmesi mümkün olur. Makarna soslarında da kullanılır ve çok özel lezzetlerin ortaya çıkması mümkün olur. Mutfakta yaratıcı olan aşçılarında hazırladıkları özel tariflerde bu ürün kullanılır.

Barbekü (1*5kg) Heinz Avantajları Nelerdir?

Kişisel ve profesyonel mutfaklarda çok tercih edilen barbekü sosunun kısa sürede bitmemesi amacıyla bu ürün avantajlıdır. Kova şeklinde olan ambalajı ile mutfaklarda ve dolaplarda fazla yer kaplamaz. Masalara yerleştirilen şişe formundaki ambalajlardaki sos bittiğinde bu ekonomik boylu ürünle tekrar doldurulabilir. Böylece fiyatının daha ekonomik olması sağlanabilir. Vegan içerikli ürünün verdiği yoğun tütsülenmiş et kokusu ve tadı hayvansal ürünler yemeyen kişilerin de ızgara et yeme isteğini gidermesini sağlar. Avrupa’dan tüm dünyaya yayılan bu özel sos pizzaların hatta pilavların üzerine eklenerek de tüketilir. Restoran ve kafelerinizde bu sos olduğu takdirde siz de yeni lezzetler üretebilirsiniz.