Komili Kağıt Havlu 6'lı 10,46M (6*4)

Ürün Kodu:1021747

%20
291,85 TL 233,48 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Havlu Kâğıt 6’lı 10,46M (6*4 Ad) Özellikleri

  • Adet:6’lı Rulo * 4 Adet
  • Metre: 10,46  Mt
  • Kullanım Alanları: Mutfak ve diğer alanlar
  • Tipi: Kâğıt Havlu

 

Hammaddesi selüloz olan kâğıt havlu; 10,46 metre uzunluğunda, 4 adet şeklinde ambalajlanan kaliteli bir üründür. Günlük hayatta neredeyse her alanda, herkes tarafından yoğun bir şekilde kullanılan kâğıt havlu, genel anlamda temizlik malzemesi olarak kullanım alanı bulur. Tamamen doğa dostu ve hijyen bakımından oldukça avantajlı olan kağıt havlu neredeyse her hanenin kapısından içeri girmiş yaygın bir üründür. Bu yönüyle Komili havlu kâğıt 6’lı özellikleri ile ön plana çıkar ve her kesime hitap eder.

Komili Havlu Kâğıt 6’lı 10,46M (6*4 Ad) Nerelerde Kullanılır?

Genel anlamda rulo halinde üretim aşamasına giren kâğıt havlu, gayet yoğun bir şekilde temizlik alanında kullanılır. Oldukça yumuşak, gerektiği kadar kalın ve gayet emici bir kâğıttan üretilen kâğıt havlu, hastanelerde, okullarda, alışveriş merkezlerinde, evlerde, işyerlerinde, ofislerde ve buna benzer akıllara gelebilecek birçok farklı yerde oldukça yoğun bir şekilde kullanılır. Bu denli yoğun bir biçimde kullanım alanı bulan Komili havlu kâğıt 6’lı fiyatları düşünüldüğü kadar pahalı olmamakla birlikte, gayet ucuz da denilebilir.

Her kesimin bu üründen kolay bir şekilde faydalanabilmesi için her bütçeye uygun tespit edilen kâğıt havlu fiyatları maddi anlamda hiç kimseyi yormayacak düzeydedir. Bu sayede bu ürüne erişim oldukça kolay bir hale gelir ve dileyen herkes dilediği zaman bu ürüne kolay bir şekilde sahip olabilir. İnsan yaşamında günlük hayatın olmazsa olmaz ürünü olan kağıt havlu, hijyen bakımından da oldukça tatmin edici bir etkiye sahiptir. 

Komili Havlu Kâğıt 6’lı 10,46M (6*4 Ad) Neden Tercih Edilir?

Tercih edilme yönünden birçok farklı ve geçerli gerekçesi olan kâğıt havlu insan yaşamının içinde olduğu hengâmede bu ürüne her an olan ihtiyacı gözler önüne serer. Özellikle hijyen bakımından birçok olumlu etkisi olan kağıt havlu, gıda dışı bir ürün olma özelliği ile ön plana çıkar.

Banyolarda ve lavabolarda genellikle kullanılan yün havlular, kullanım esnasından sürekli bir şekilde nem aldığı için bakteri üremesine oldukça müsait bir alan oluşmasına sebep olur. Bu sebepten dolayı yün havlular yerine tek kullanımlık kâğıt havluların kullanılması tercih edilir. Çünkü tek kullanımlık kâğıt havluluların kullanılması halinde bakterilerin yayılması engellenmiş olur. Bu sayede daha temiz bir ortamın oluşması mümkün hale gelir.

Günlük hayatta oldukça işe yarar olan kâğıt havlu, pratik çözümler de sunar. Herhangi bir yere bir şeyin dökülmesi halinde hemen devreye giren ürün, kısa bir süre içerisinde kirlenen yerin temizlenmesi konusunda oldukça etkin bir rol oynar.