Piyale Çikolatalı Puding (1*3kg)

Ürün Kodu:1027885

303,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Puding Çikolata (1*3 Kg) Piyale Özellikleri

  • Miktarı: 3 Kg
  • Kalori (100 gr): 383
  • Ürün Çeşidi: Çikolatalı
  • Ürün Markası: Piyale

 

Tatlı yemeyi seven biriyseniz ve bu sevginizi de tatlılar ile gidermek isterseniz sütlü tatlılardan şerbetli tatlılara kadar pek çok tatlı çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tatlılar içinden şerbetli tatlılar gibi ağır olan tatlılar yerine hafif olan tatlılar arasından seçim yapmak isterseniz de sütlü tatlılar sizin için doğru bir tercih olacaktır. Sütlü tatlıların hafif tadı ve kişiyi rahat ettirmesi sayesinde yediğiniz tatlılardan sonra rahatsız olmazsınız. Bunun yanı sıra özellikle bazı kolay yapılan sütlü tatlılar sayesinde de tatlı yapma işinde hiç zorlanmazsınız. Tatlı yapma işinde hiç zorlanmayacağınız ve size enfes bir tat sunacak olan birçok tatlı vardır. Puding çikolata Piyale  özellikleri sayesinde aradığınızı bulma konusunda da emin olabilirsiniz

Puding Çikolata (1*3 Kg) Piyale Kullanımı Nasıldır?

Pudingin kıvamı ve enfes tadı sayesinde aradığınız tatlıyı kolaylıkla bulmuş olursunuz. Aradığınız tadı ve kıvamı bulma konusunda yardım isterseniz de Piyale pudingleri sizlere yardımcı olur. Piyale pudinglerinin tadı, kokusu ve kıvamı sayesinde aradığınızı anında bulmuş olursunuz.. Piyale çikolatalı 1x3 kg'lık puding paketi içinden toz karışımı kullanarak puding yapmak isterseniz ister 4-6 kişilik ölçüyü kullanabilir isterseniz de daha fazla ölçü kullanarak daha çok puding yapabilirsiniz. Yaptığınız pudinglerin kıvamını yakalama konusunda da mutlaka puding yapım talimatlarına dikkat etmelisiniz. Pudinginizi talimatlara uygun bir şekilde yaptığınızda puding konusunda ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı fark edebilirsiniz. Uygun fiyatı ve kalitesi ile birlikte Piyale pudinglerini her zaman tercih edebilirsiniz. Puding çikolata (Piyale fiyatları için endişelenmenize gerek yoktur.

Puding Çikolata (1*3 Kg) Piyale Tüketimi

Piyale çikolatalı puding enfes tadı sayesinde sizlere aradığınız tadı bulma konusunda yardımcı olur. Diğer birçok tatlıya göre düşük kalorisi ve kolay yapımı ile birlikte sizler de Piyale pudinglerini seçebilirsiniz. Piyale çikolatalı pudinglerini seçerken de ister 4-6 kişilik olan küçük paketler arasından seçim yapabilir isterseniz de 3 kg'lık olan büyük paketler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.