Tellioğlu Börek Pastalık Un (1*25kg)

Ürün Kodu:1033921

%3
470,00 TL 455,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

TELLİOĞLU ŞİRİN PASTA BÖREK UN (1*25 Kg) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu :1  
  • Adet :1
  • Ağırlık :25 Kg
  • Kalori: 345 kcal(100 gram)

 

TELLİOĞLU ŞİRİN PASTA BÖREK UN (1 * 25 Kg)

Un, belli tahılların öğütülerek toz haline getirilmesi ile oluşturulan bir malzemedir. Buğday başaklarının öğütülmesi ile üretilen una da buğday unu denir.  Buğday ununun hem Türk mutfağında hem de uluslararası mutfaklardaki yeri ayrıdır. Her kültür un ile çok farklı gıdalar hazırlar, ülkemizde de gıda sektörü ile ilgilenen işletmelerin mutfağında buğday ununa sıklıkla rastlanır.

Kaliteli un, kaliteli ürün anlamına gelir. Gıda sektörü aynı zamanda bir rekabet ve ticaret ortamı da olduğu için mutfaklarda kullanılan her türlü ürünün belli bir kalite standardına sahip olması gerekir. Buralarda kullanılan unların doğru şekilde seçilmesi de üretilen ürünlere talebi artırır.

Tellioğlu markasının hazırlamış olduğu Tellioğlu Şirin pasta börek özel amaçlı unu da profesyonel mutfaklara hitap eder. Ürün 25 kilogramlık çuvallar halinde hazırlanır. 25 kilogramlık un ev dışı tüketim merkezleri için çok ideal bir miktardır.

Unun çok farklı çeşitleri bulunur. Pizza unundan tutun kek, kurabiye ununa kadar farklı unlar bulmak mümkündür. Pasta ve börek hazırlamak isteyen işletmelerde bu amaçla üretilmiş olan Tellioğlu Şirin pasta börek ununu tercih eder.

Tellioğlu Şirin pasta börek unu, ev tipi tüketimden ziyade profesyonel mutfaklara hitap eder. Buralarda işinde usta ekipler ile birlikte farklı dolgu malzemelerine sahip börekler yine aynı şekilde tadı ve lezzeti yüksek olan pastalar hazırlanabilir. Tellioğlu Şirin pasta börek unu, özel amaçlı unlardandır.

Tellioğlu Şirin Pasta Börek Un Özellikleri

Ürün en kaliteli buğdayların seçilmesiyle hazırlanır. İçerisinde beyazlatıcı maddeler bulunmaz. Geleneksel öğütme yöntemleri ile hazırlanan Tellioğlu Şirin pasta börek unu aynı zamanda hijyenik şartlarda paketlenir.

Satın alınan unların muhafazası da önemlidir. Tat ve koku kaybı olmaması için doğru saklama koşulları gerekir. Serin ve kokusuz alanlar bunun için idealdir. Ürünün paketi üzerinde son kullanma tarihi ve parti numarası da bulunur. Son kullanma tarihine uygun şekilde planlama yapmak gerekir. Peki, Un Tellioğlu Şirin Pasta Börek Un Özellikleri nelerdir, unla neler hazırlanabilir?

Profesyonel mutfaklarda yer alan şefler ve ekipler yaratıcılıklarını da kullanarak özel hamur işleri ortaya çıkarılabilir. Hamur işlerinin Türk mutfağındaki yeri ayrıdır ancak iyi bir un kullanıldığında hem tat hem de lezzet iki katına çıkacaktır. Çeşitli börekler, pandispanyalar, tartlar, poğaçalar, açmalar Tellioğlu Şirin pasta börek unu sayesinde eşsiz bir lezzete kavuşabilir.

Ev dışı tüketim merkezlerinde una fazlaca ihtiyaç duyulur. Toplu alımlarda Tellioğlu Şirin Pasta Börek Un fiyatları da oldukça uygundur. Siz de g2m Exper kalitesi ile Tellioğlu Şirin pasta börek ununu satın alabilir ve  güvenle kullanabilirsiniz.