Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Mayalı Pancarlı Gurme Ekmek (17*400g)

Ürün Kodu:1029864

1.483,57 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ PANCAR EKŞİ GURME EKMEK (17X400G)

  • Ürün Adeti : 17
  • Ürün Gramajı: 400 gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200 °
  • Pişirme Süresi: 8-10 dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş pancarlı gurme ekmek, lezzetli ve dengeli beslenmeyi destekleyici olarak tercih edilir. Kendine özgü, gurme tadıyla müşterilerinizle buluşur. İçerisindeki pancarın doğal tadı, ekmeğe aromatik bir dokunuş katar. İçerisindeki malzemelerin doğal ve kaliteli olmasının yanı sıra pancar sayesinde de vitamin, mineral ve lif kaynağı olarak tercih edilebilir. Yüksek kalite standartları ve Ülker kalitesiyle üretilir. 17 adet 400 gramlık özenle paketlenmiş halde sizlere ulaşır.

Farklı gramajlarıyla da tercih edilebilir. Ancak Ülker Marifet Dondurulmuş Pancar Gurme Ekmek fiyatları gramajlar ile farklılık gösterir. Tek başına tüketebileceği gibi pek çok farklı menü alternatifine de uyum sağlar. Hafif olması ve enerji verici olması sebebiyle beslenmesine özen gösteren müşterileriniz için enfes bir seçenek olabilir. Farklı ve damaklarında doğal bir tat arayan kişiler tarafından farklı bir deneyim olabilir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Pancar Gurme Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş pancarlı gurme ekmek, dondurulmuş ürünler grubunda yer alır. Uygun şekilde dondurulur ve donuk şekilde sizlere ulaşır. Donmuş olarak muhafaza edilmesi sayesinde ilk günkü dokusunu ve tazeliğini korur. Derin dondurucuda aylarca durabilir ve kalitesinden ödün vermeden ihtiyaç duyduğunuz her an hızlı ve pratik olarak hazırlayabilirsiniz. Ürün ambalajı, hava almayacak şekilde hazırlanır. Sizlerin de hava almayacak şekilde muhafaza etmesi önerilir. Ambalajın hasar gördüğünü düşünüyorsanız hava almayacak şekilde paketlemeniz tazeliğini kaybetmemesi için önemlidir. Önerilen saklama sıcaklığı -18 derece veya daha düşük olabilir. Bu sıcaklık, bozulmaların önüne geçer ve ekmeğin kalitesinin 12 aya kadar korunmasını sağlar. Ekmeğin çözüldükten sonra tekrar dondurulmaması önerilir. Bu durumu önlemek için donuk haldeyken dilimleyebilir ve ihtiyacınız kadarını kullanabilirsiniz. Saklama koşulları sayesinde daima taze ve lezzetli olarak müşterilerinize servis yapabilir ve uzun süre kalitesini koruyabilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Pancar Gurme Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş pancarlı gurme ekmek profesyonel mutfaklar için pek çok farklı kullanım alanı sunar. Özellikle kahvaltı menüleri için enfes bir tercih olabilir. Pancarlı tadı ve dokusuyla sandviç ve tost menülerine yaratıcı bir dokunuş yapabilir. Müşterilerinizin damak tadına göre hem vegan hem de etli sandviçler için tercih edilebilir. Atıştırmalık ve ara öğünler için farklı alternatifler sunabilir. Özellikle bruschetta gibi ekmek dilimleriyle hazırlanan atıştırmalıklar için pancar tadıyla farklı bir doku yakalayabilirsiniz. Ayrıca, zeytinyağlı mezelerin yanına da dahil edilebilir. Parti ve kokteyller için küçük atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Akşam yemekleri için de kullanılabilir. Özellikle ana yemeklerin ve çorbaların yanında servis edebilirsiniz. Dışı çıtır çıtır içi yumuşacık taze, fırından yeni çıkmış sıcaklığının yanında pancar aromasıyla da et ve balık menülerinize çok yakışır.