Ülker Beyaz Pralin (1*10kg)

Ürün Kodu:1028369

%20
1.190,00 TL 950,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pralin Beyaz ( 1*10 Kg ) Ülker Özellikler

  • Miktar: 1*10 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak
  • Gıda Çeşidi: Kuru Gıda

 

Çikolata seçeneği arasında yer alan Pralin beyaz Ülker özellikleri pratik yapıya sahip olmasıdır. Hızlı ve kolayca kullanılan bir tatlı seçeneğidir. Sürülebilen yapısı sayesinde istenen tatlı için sunum ve lezzet katmaya yardımcı üründür.  Beyaz çikolata severlerin oldukça beğenisini kazanan bir üründür. Özellikleri bakımından lezzetli yapıda olması ilgi çekicidir. Ambalaj seçeneği sayesinde kullanışlı olması da artı bir durumdur. Kullanılmak istenen alana göre rahatlıkla uygulanması mümkündür. İstenen her tatlıya görsel sunum ve lezzet katmak için uygun yapıya sahiptir. Çeşitli alanlarda eşsiz lezzet katılmak için yaygın olarak kullanılır. Şık sunumların ideal seçeneği olarak kullanılır.

Pralin Beyaz ( 1*10 Kg ) Ülker Nasıl Kullanılır?

Kullanım alanı açısından oldukça fazla seçeneğe sahip bir ürün çeşididir. Pralin beyaz fiyatları bu açıdan oldukça idealdir. Kullanım alanı çok olması sebebiyle uygun fiyata sahip olması ile de oldukça fazla alınan bir seçenektir. Beyaz çikolata kullanım alanı olarak oldukça farklı seçenekleri yer alır. Dondurma süslemek, sıcak çikolata yapımı, pasta süslemesi ve kurabiyeleri süslemek için kullanılabilen bir üründür. Çikolatanın yakıştı her tatlıda kullanılmaya uygundur. Sürülebilir kıvamı ile istenen miktar alınır ve kullanılmak istenen yere sürülür. Eritme işlemi de yapılarak sıvı hale getirilmesi mümkünüdür. Lezzetli tatlılar ve görsel sunumlar için oldukça uygun bir seçenektir. Kullanım açısından oldukça kolay açılan ambalajı ile rahat bir servis yapılır.

Pralin Beyaz ( 1*10 Kg ) Ülker Neden Tercih Edilir?

Pralin beyaz çikolata kuru gıda kategorisinde yer alan bir ürünüdür. Bunun etkisiyle uzun ömürlü kullanıma sahip bir gıdadır. Birçok farklı tatlı için ideal kıvama ve tada sahip olması sayesinde tercih edilir. İstenen her tatlı yapımı için pratik şekilde kullanım imkanı sunar. Hem şık bir görünüm katılır hem de lezzetli bir tat ortaya çıkarılır. Böylece beyaz çikolatanın yakıştığı her tatlıya ekstra bir lezzet katılmış olur. Sevilen bir markanın üretmiş olduğu pralin beyaz çikolata ile beklenen tatların ortaya çıkarılması mümkündür. Farklı olarak süslemem içinde tercih edilen bir seçimdir. Boyut olarak da oldukça idealdir. Sevilen çikolata lezzetini doya doya yaşamak için tercih edilmesi gereklidir. Lezzeti ile oldukça iddialı bir çikolata tercihidir.