Frimer Dondurulmuş Bezelye (1*10kg)

Ürün Kodu:1001982

%17
535,00 TL 446,20 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Frimer Dondurulmuş Bezelye (1x10 kg)

  • Enerji:86 kcal
  • Yağ:0,52 g
  • Karbonhidrat:12,72 g
  • Protein:7,13 g
  • Ürün Adeti: 1 Adet
  • Ürün Ağırlığı: 10 Kg
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C

 

Frimer dondurulmuş bezelye, dondurulmuş ürünler kategorisinde sizlere sunulur. Lezzeti ve kalitesiyle müşterilerinize enfes yemekler yapmak için kullanabilirsiniz. Bezelyeler, mevsiminde ve taze olarak toplanır. Özel yöntemlerle dondurulur. 1 adet 10 kg paket olarak sizlere ulaşır. Frimer Dondurulmuş Bezelye fiyatları gramajlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. İhtiyaçlarınıza ve sipariş yoğunluğunuza bağlı olarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Bezelyelerin dondurulmuş olması tazeliğin de aylarca sizinle olmasını sağlar. Lif, vitamin ve mineral açısından zengindir ve dondurulmasıyla besin değerlerinde kaybolma olmaz. Hızlı ve pratik bir şekilde pek çok tarifte kolaylıkla kullanılabilir. Profesyonel mutfak yoğunluğunda temizleme, yıkama ve doğrama gibi ekstra işlemlere gerek kalmadan kullanılabilir. Raf ömrü konusunda da avantajlar sunar. Dondurulmuş yapısı 1 yıla kadar saklama imkanı sağlar. Doğal tadı ve dokusuyla damaklarda hoş bir dokunuş bırakmanızı, nefis tariflere imza atmanızı sağlar.

 

Frimer Dondurulmuş Bezelye Saklama Koşulları

Frimer dondurulmuş bezelyelerin tazeliğini koruyabilmek için bazı saklama koşullarına uymanız gerekir. Ürün, özenle paketlenmiş şekilde sizlere ulaşır. Paketin açılmaması ve hava almaması önerilir. Eğer açıldıysa veya hasar gördüyse hava almayacak şekilde tekrar paketlenmesi önerilir. Ürünlerin derin dondurucuda ve 18 °C’de saklanması önerilir. Bu sıcaklık dokusunun ve tazeliğinin korunması için gerekli olan sıcaklık düzeyidir. Son kullanma tarihi de en iyi tadı almak için önemlidir. Üretici firma paket üzerinde son kullanma tarihini belirtir. Son kullanma tarihi geçen ürünlerin tadı ve dokusu bozulmaya başlar. Bu sebeple, son kullanma tarihlerini takip etmeniz ve geçmiş ürünleri müşterilerinize sunmadan bertaraf etmeniz önerilir. Bu koşullara uygun olarak muhafaza ederek lezzeti ve enfes tadı uzun süre koruyabilirsiniz.

 

Frimer Dondurulmuş Bezelye Kullanım Önerileri         

Frimer dondurulmuş bezelye, pek çok farklı tarifle kullanılabilir. Yemeklere lezzet katmak ve nefis yemekler hazırlamak için tercih edilebilir. Çorba, pilav, ana yemek, güveç ve makarnalarda tercih edilebilir. Aynı zamanda kahvaltı menülerinde omlet ve krep yapımında da kullanılabilir. Bezelyeler özellikle et ve tavuk yemekleriyle enfes bir uyum oluşturabilir. Akşam yemeği menüleri için hazırladığınız yemeklerde bezelye kullanarak çeşitli tatlar yakalayabilirsiniz.

Çeşitli soslar hazırlamak için de uygundur. Yaratıcılığınızı kullanarak makarna sosları, et soteler için sos ve dip soslar hazırlayabilirsiniz. Bu önerilerle profesyonelliğinizi birleştirerek etkili sonuçlar elde edebilir, müşterilerinizin zevkine ve damak tadına uygun lezzetler hazırlayabilirsiniz.