Frimer Dondurulmuş Brokoli (1*10kg)

Ürün Kodu:1002032

%19
540,00 TL 435,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

FRİMER DONDURULMUŞ BROKOLİ (1X10 KG)

  • Enerji: 26 kcal
  • Yağ: 0,2 g
  • Karbonhidrat: 2,51 g
  • Protein: 3,3 g
  • Ürün Adeti: 1 Adet
  • Ürün Ağırlığı: 10 Kg
  • Koli Ağırlığı:10 Kg
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C

 

Frimer dondurulmuş brokoli, Frimer markasının ürettiği dondurulmuş ürünler arasından sizlere sunulan sağlıklı ve besleyici sebzelerden bir tanesidir. Ürün 1 adet 10 kilogramlık paket olarak sizlere ulaşır. Profesyonel mutfakların büyük miktardaki ihtiyaçları için oldukça ideal olan bu ölçü, ihtiyacınız olan her an brokoliyi kullanabilmenize olanak tanır. Taze brokoliler mevsiminde özenle toplanır ve  hızlı dondurma işlemleri ile dondurulur. Bu işlem sayesinde besin değerleri ve tazelikleri aylarca korunabilir. Lezzetli ve besleyici oluşu sayesinde müşterileriniz tarafından da sıkça tercih edilir. Dondurulmuş brokoliler İhtiyacınız olan her an hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilir. Pişirmek için çözünme gerektirmez bu nedenle kullanıma hazır ürünler arasında yer alabilir. Pek çok farklı yemeğe uyum sağlar. Çorbalar, salatalar ve wok tavalarda hazırladığınız sotelere kadar pek çok farklı tarifte kullanılabilir. Frimer dondurulmuş brokoliler, hijyenik koşullarda üretilerek paketlenir ve kalite standartlarına uygun olarak güvenle tüketilebilir. Primer dondurulmuş brokoli fiyatları gramaja göre değişiklik gösterir. Bu sebeple sipariş yoğunluğuna göre İhtiyacınız olan miktardaki ürüne satın alabilirsiniz 

Frimer Dondurulmuş Brokolinin Saklama Koşulları

Frimer dondurmuş brokolilerin tazeliğini ve doğallığına uzun süre muhafaza edebilmek için bazı saklama koşullarına dikkat edilmesi gerekir. Brokolileri saklamak için derin dondurucu önerilir. -18 santigrat derece ve daha düşük sıcaklıklar muhafaza etmek için uygun olabilir. Ürünler size orijinal ambalajında hava almayacak şekilde hazırlanmış olarak ulaşır. Paketi açtığınızda veya paket hasar gördüğünde havale teması önleyecek şekilde tekrardan paketlemeniz gerekir. Ürünlerin dondurulmuş halde olması sizlere uzun süreli saklama ve pratik kullanım avantajlarını bir arada sunar. Yaklaşık 8 ila 12 ay boyunca taze kalabilir ancak bu sürenin üzerine çıkmaktan sakınmanız gerekir. Üretici firma tarafından son kullanma tarihi ürün paketi üzerine işlenir. Bu tarihten itibaren üründe kalite ve lezzet kaybı yaşanabilir. Müşterilerinize lezzetli ve taze ürünler sunmak için saklama koşullarına uygun olarak muhafaza etmeniz önerilir.

Frimer Dondurulmuş Brokolinin Kullanım Önerileri

Frimer dondurulmuş brokoli pek çok farklı yemek ve tarifte kullanılabilir. Yaratıcılığınızla birleştirdiğiniz tariflerde brokolinin lezzetli aromasından faydalanabilirsiniz. Ayrıca farklı pişirme yöntemleri ile pişirmek için de oldukça uygun bir üründür. Haşlanmış, kızarmış veya fırınlanmış olarak pişirebilirsiniz. Özellikle çocuk menülerinde dengeli bir beslenme sağlayabilmek ve az yağ oranı sunabilmek için haşlanmış veya buharlı pişirilmiş brokoli tariflerini tercih edebilirsiniz.

Brokolileri kaynar suya atarak ve buhar kabında pişirerek hazırlayabilir ve ardından soslarla lezzetlendirebilirsiniz. Haşlanmış brokolileri et ve tavuk yemeklerinin yanında garnitür olarak da kullanabilirsiniz. Brokoliler, lezzetli brokoli çorbaları yapmak için de harika bir seçenektir. Tostlar ve püreler de hazırlayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak hazırladığınız tarifler ve menülerle müşterilerimizin damak tadını hitap edebilirsiniz.