Frimer Dondurulmuş Challenger Mısır (6*2,5 Kg)

Ürün Kodu:1002490

%18
1.100,00 TL 900,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Frimer Dondurulmuş Mısır Challenger (6x2,5 kg)

  • Ürün Adeti: 6 Adet
  • Ürün Ağırlığı: 2,5 Kg
  • Koli Ağırlığı :15 Kg
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C

 

Frimer dondurulmuş challenger mısır, mısırın en kaliteli ve taze halini sizlerle buluşturuyor. Her bir tanesi daima taze ve farklı tariflerde kullanabileceğiniz şekilde dondurulmuş olarak hazır bulunur. Mısırlar doğal yetiştirme koşullarında yetiştirilir ve olgunlaştıktan sonra dondurulur. Böylece ilk günkü tazelikleri ve besin değerleri korunabilir. Mısırlar taneli olarak size ulaşır bu sayede profesyonel mutfaklarınızın yoğunluğunda ayıklama işlemine ihtiyaç duymazsınız. Her bir ürün 6 adet 2,5 kg paketlerle sizlere ulaşır. Bu paketler, profesyonellik için oldukça yeterlidir. Daha az veya daha çok miktarlarda ihtiyaç duyuyorsanız diğer seçeneklere göz atabilirsiniz. Ancak, Frimer Dondurulmuş Mısır Challenger fiyatları değişkenlik gösterebilir. Dondurulmuş olarak sunulması lezzetini ve besin değerlerini korur. Dondurulmuş ürünlerin bir diğer avantajı ise uzun raf ömrüne sahip olmalarıdır. Dondurulmuş mısırlar da doğru saklama koşulları ile muhafaza edildiğinde aylarca taze kalabilir.

Frimer Dondurulmuş Mısır Challenger Saklama Koşulları

Frimer dondurulmuş challenger mısır  ilk günkü tazeliğiyle dondurulur. Tazeliği kaybetmemek ve uzun süre muhafaza edebilmek için bazı saklama koşullarına uymanız gerekir. Mısırları derin dondurucuda -18 °C’de saklamanız önerilir. Bu sıcaklık mısırların kalitesinin ve dokusunun korunması için önemli olan sıcaklık düzeyidir. Mısırların hava almaması gerekir. Frimer, hava almayacak şekilde özenle paketler ve sizlere ulaştırır. Sizler de kullanımlarınızın ardından paketleri hava almayacak şekilde muhafaza etmelisiniz. Hava ile teması en aza indirerek mısırların kalitesini ve tazeliğini 12 aya kadar koruyabilirsiniz. Son kullanma tarihine dikkat etmeniz de önerilir. Üretici firma, paket üzerinde son kullanma tarihini belirtir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünlerle hazırladığınız tariflerin lezzeti olumsuz olarak etkilenebilir. Uygun saklama koşullarına özen göstererek mısırların kalitesini uzun süre koruyabilirsiniz.

Frimer Dondurulmuş Mısır Challenger Kullanım Önerileri

Frimer dondurulmuş challenger mısır taneli olarak kullanıma hazır bir şekilde sizlere sunulur. Mısırları dondurucudan çıkararak dilediğiniz tarife ilave edebilirsiniz. Salatalarda, garnitürlerde ve farklı yemeklerde kullanarak renkli sunumlar hazırlayabilirsiniz. Profesyonelliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak farklı malzemeleri birleştirdiğiniz tariflerle enfes, çıtır atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Yoğurtlu, hardallı ve birçok farklı malzemeyle hazırlayacağınız dip soslarla birlikte müşterilerinize çıtır bir deneyim sunabilirsiniz. Geleneksel lezzetlere de imza atabilirsiniz. Mısır ekmekleri ve mısır çorbaları hazırlayarak müşterilerinize geleneksel tarifler de sunabilirsiniz. Challenger mısır pek çok farklı kullanım seçenekleriyle tercih edilebilir. Müşterilerinizin damak zevkine ve kendi tercihlerinize göre tarifler hazırlayabilirsiniz.