Frimer Dondurulmuş Garnitür (Havuç-Bezelye-Patates) (4*2,5kg)

Ürün Kodu:1002309

%21
625,00 TL 495,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Frimer Dondurulmuş Garnitür (Patates- Havuç- Bezelye) (4x 2,5 kg) Özellikleri

  • Saklama Sıcaklığı : -18 °C
  • Ürün Adeti: 4
  • Ürün Ağırlığı: 2,5 Kg
  • Koli Ağırlığı: 10 Kg

 

Frimer Dondurulmuş Garnitür, pratik kullanımıyla dikkat çeken lezzetli ürünlerdendir. Profesyonel mutfakların yoğunluğunda ekstra işlemlerden kurtulmak adına, dondurulmuş ürünler arasından tercih edilebilir. Bu ürün, içerisinde patates, havuç ve bezelye bulundurur. 4 adet 2,5 kilogramlık paket halinde sizlere ulaşır. Profesyonel mutfaklarda tüketime göre uygun gramajda olduğu söylenebilir. Ancak sipariş yoğunluğunuza göre daha düşük gramajdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Frimer Dondurulmuş Garnitür fiyatları değişkenlik gösterebildiğinden satın alma tercihlerinizi değerlendirmeniz önerilir. Sebzeler, doğal tatlarını korumak için özenle seçilir ve dondurularak paketlenir. Kesimleri, düzgün ve eşit boylarıyla dikkat çeker. Eşit boyda olmaları, homojen pişirme olanağı sağlar. Dondurulmuş olması sayesinde lezzeti ve besin değerleri uzun süre muhafaza edilebilir. Ancak saklama koşullarına uygun olarak saklanması önerilir. Kullanımı da oldukça kolaydır. Soteleme, buharda pişirme ve mezeler hazırlamak için tercihe edilebilir.

Frimer Dondurulmuş Garnitür ( Patates- Havuç- Bezelye) Saklama Koşulları

Frimer Dondurulmuş Garnitür renk, doğallık ve lezzetiyle ön plana çıkar. Rengini ve lezzetini kaybetmemesi için saklama koşullarına uygun olarak muhafaza edilmesi gerekir. Ürünlerin derin dondurucuda saklanması önerilir. Tazeliği korumak için -18 °C ve daha düşük sıcaklık idealdir. Ürünler, orijinal paketinde en iyi muhafaza olacak şekilde hazırlanır. Sizlerin de bu şekilde muhafaza etmesi önerilir. Paket açıldıysa veya hasar gördüyse, hava almayacak şekilde paketlemeniz gerekir. Aksi durumda, sebzelerde yumuşama ve tat değişikliği meydana gelebilir. Dondurulmuş olması sayesinde uzun kullanım süreleri mümkün olsa da son kullanma tarhine de dikkat edilmesi gerekir. Üretici tarafından belirtilen son kullanma tarihleri paket üzerinde belirtilir. Tüketim süresi geçen ürünleri müşterilerinize sunmaktan kaçınmalısınız. Bu koşullara uyulduğunda garnitür lezzetini ve tazeliğini korur.

Frimer Dondurulmuş Garnitür ( Patates- Havuç- Bezelye) Kullanım Önerisi

Frimer Dondurulmuş Garnitür, pek çok farklı kullanım imkanı sunan ürünler arasında bulunur. Sebze soteleri, pilavlar, çorba, mezeler ve birçok tarife ilham olabilir. Renkli yapısıyla sotelerinize ve pilavlarınıza renk katarken çorbalarınıza da enfes sebze lezzeti ve ferahlığını verir. Wok tavasında soteleyerek Asya tarzı yemekler yaparak müşterilerinize sunmanız da mümkündür. Soya sosu ve lezzetli baharatlarla birleşerek benzersiz lezzetler hazırlanabilir. Ayrıca mezeler hazırlarken de kullanabilirsiniz. Süzme yoğurt ve turşuyla birleştirerek keyifli akşam yemekleri için mezeler hazırlayarak müşterilerinize servis edebilirsiniz. Onların damak zevki ve kendi yaratıcılığınızla süslediğiniz tarifler ve sebzeli yemekler yaratabilirsiniz.