Frimer Dondurulmuş Karnabahar (1*10kg)

Ürün Kodu:1002400

%20
580,00 TL 465,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Frimer Dondurulmuş Karnabahar (1x10 kg) Özellikleri

  • Ürün Adeti: 1 Adet
  • Ürün Ağırlığı: 10 Kg
  • Koli Ağırlığı:10 Kg
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C

 

Frimer dondurulmuş karnabahar, pek çok tarif ile uyum sağlayan lezzetli bir sebzedir. Dondurulmuş ürünler arasından sizlere sunulur ve karnabaharın pratik bir şekilde kullanımını sağlar. Özel bir şekilde dondurulmuş olması sayesinde karnabaharın tüm besin değerleri korunur. Profesyonel mutfak yoğunluğunda hızlı ve kolay kullanım sağlar. Frimer markası kaliteli ve taze karnabaharları seçerek sizin için dondurur. Karnabaharlar toplandıktan sonra hızlı bir şekilde dondurulur. Bu sayede tazeliği ve besin değerleri muhafaza edilir. Ürün 1 adet 10 kilogramlık paketlerle sizlere sunulur. Profesyonel mutfakların ihtiyacı olan ürün miktarı için oldukça idealdir. Dondurulmuş karnabahar farklı tarifleri ve yaratıcılığınızı kullanarak hazırlayacağınız yemekler için kullanılabilir. Dondurulmuş olması ürünün raf ömrünü uzatırken mevsim dışında dahi müşterilerinize taze bir şekilde karnabahar sunmanıza yardımcı olur. Ürünleri farklı pişirme teknikleri ile kullanabilirsiniz. Haşlayarak, buharlı pişirerek, kızartarak veya değişik soslar ile birleştirerek özel yemekler hazırlayabilirsiniz. 

Frimer Dondurulmuş Karnabahar Saklama Koşulları

Frimer dondurulmuş karnabaharın ilk günkü tazeliği ile saklanabilmesi için bazı saklama koşullarına uyulması gerekir. Dondurulmuş karnabaharın  -18 °C ve derin dondurucuda muhafaza edilmesi gerekir. Orjinal ambalajı hava almayacak şekilde paketlendiğinden, paket açıldıysa veya hasar gördüyse aynı şekilde paketlenmesi önerilir. Dondurulmuş sebzelerin nemden korunması önemlidir. Nemlenme, sebzelerin kalitesini olumsuz yönde etkileyerek ürün içerisinde buz kristallerinin oluşumuna neden olabilir. Bu sebeple ambalajları sıkıca kapatmanız ve dondurucunun neminden uzak tutmanız önerilir. Ürün dondurulmuş olması sebebiyle aylarca tazeliğini korusa da üretici firma tarafından belirlenen son kullanma tarihine uygun olarak tüketmenizde önemlidir. Son kullanma tarihi geçen ürünlerin kalitesi düşerken tadında da bozulmalar meydana gelebilir. Bu sebeple ürünleri uzun süre kullanabilmek ve müşterilerinize en kaliteli tatları tutabilmek için uygun saklama koşullarına göre muhafaza etmeniz önerilir.

Frimer Dondurulmuş Karnabahar Kullanım Önerileri

Frimer dondurulmuş karnabahar pek çok farklı tarif için kullanılabilir. Ayrıca karnabaharlar farklı pişirme yöntemleri ile de hazırlanabilir. Dondurulmuş karnabaharları hafif tuzlu kaynar suya atarak haşlayabilirsiniz. Süzgeçte suyunu süzdükten sonra dilediğiniz tariflere ekleyerek kullanabilirsiniz. Dilerseniz salatalar dilerseniz karnabahar püreleri veya kızartmalar için kullanabilirsiniz. Daha dengeli tarifler için buharlı pişirme yöntemini tercih edebilirsiniz. Özellikle çocuk menüleri için buharlı pişirme besin değerlerini korunduğundan tercih edilir. Ardından yaratıcılığınıza göre soslarla birleştirerek lezzetli yemekler servis edebilirsiniz. Karnabaharları kızartarak da servis edebilirsiniz. Çıtır lezzetler hazırlamak için önceden ısıtılmış yağda karnabaharları kızartıp altın rengi alana kadar pişirmeniz önemlidir. Dilerseniz kızarmış karnabaharların yanında yoğurtlu soslar ve dip soslar hazırlayarak sunabilirsiniz. Soteleyerek sote yemekleri, çorba ve güveçler; bunun yanı sıra pizza ve makarnalar da hazırlayabilirsiniz. Tarifleri yaratıcılığınıza göre uyarlayabilir ve karnabaharı çok sevilen malzemelerle birleştirerek müşterilerinize servis edebilirsiniz.