Frimer Dondurulmuş Taze Fasulye (1*10kg)

Ürün Kodu:1002911

%19
700,00 TL 565,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

PROFESYONEL DÜZEYDE KALİTE: FRİMER DONDURULMUŞ TAZE FASULYE (6*2,5 KG)

Profesyonel mutfaklarda kullanım kolaylığı ve kalite, her türlü malzemenin seçiminde en önemli faktörlerdendir. Bu bağlamda, FRİMER DONDURULMUŞ taze fasulye yüksek kalitesi ve kullanıcı dostu özellikleri ile öne çıkmaktadır.

KULLANIM KOLAYLIĞI ve DÜNYA MUTFAĞI

Frimer dondurulmuş taze fasulyenin özellikleri, özellikle mutfak operasyonlarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Dondurulmuş taze fasulye, her zaman kullanıma hazırdır ve taze fasulyenin temizliği, doğranması gibi zaman alıcı işlemleri gerektirmez. Bu durum, özellikle yoğun mutfaklar için büyük bir avantajdır. Fasulyenin dondurulmuş formu, bir yandan uzun ömürlü bir saklama imkanı sunarken, diğer yandan da hızlı ve kolay bir kullanım sağlar. Frimer dondurulmuş taze fasulyenin özellikleri dünya mutfaklarındaki birçok tarifin başrol oyuncusu olabilir.

Bu dondurulmuş fasulye, birçok farklı kültürel ve geleneksel yemeğin önemli bir parçasıdır. Asya, Avrupa, Afrika ve Amerikan mutfaklarında, geniş bir yelpazede kullanılabilecek bir ürün sunar. Bu esneklik, yaratıcı ve dikkat çekici menüler oluşturmanın yanı sıra mutfakların ihtiyaçlarına hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verme yeteneğini artırır.

FİYAT-PERFORMANS DENGESİ

Frimer dondurulmuş taze fasulyenin özellikleri, Horeca sektöründe işletmelerin verimliliğini artırmak için ideal bir seçenek sunmaktadır. Bu ürünün kolay ve hızlı kullanımı, mutfak süreçlerini hızlandırırken, aynı zamanda taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanmış yemekler sunabilme kapasitesini de artırır.

Maliyet etkinliği açısından da Frimer dondurulmuş taze fasulye ön plana çıkar.Bu sayede işletmeler, maliyetleri en aza indirerek verimli bir kullanım elde ederler. Büyük ölçekli operasyonlarda bile maliyet etkinliği sağlayabilen bu ürün, her büyüklükteki mutfak için uygun bir seçenektir.

Frimer dondurulmuş TAZE FASULYE avantajlarından biri de uzun raf ömrüdür. Dondurulmuş olarak sunulan bu ürün, taze fasulyenin besin değerlerini ve lezzetini korur. Böylece işletmeler, taze ürünlere erişimde yaşadıkları mevsimsel kısıtlamaları aşabilir ve yıl boyunca kaliteli fasulye kullanabilirler.

Ayrıca, Frimer dondurulmuş taze fasulyenin kullanımı da oldukça pratiktir. Dondurulmuş olarak sunulduğu için temizlenmesi ve hazırlanması kolaydır. İşletmeler, zamandan tasarruf ederken aynı zamanda kaliteli yemekler sunma kapasitelerini de artırabilirler. Frimer dondurulmuş taze fasulye yüksek kalitesi, kullanım kolaylığı, fiyat-performans dengesi ve dünya mutfaklarına uygunluğu ile profesyonel mutfaklar ve Horeca sektörü için vazgeçilmez bir üründür.