Komili Profesyonel Havlu Kağıt Ev Tipi 8'li 12,5M (8*3Ad)

Ürün Kodu:1009753

%20
336,82 TL 269,45 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Prf. Havlu Kâğıt Ev Tip 8'li 12,5m (8*3ad) Özellikleri

 

  • Türü: Rulo
  • Adet: 24
  • Rulo Genişliği: 22,7 cm
  • Rulo Uzunluğu: 10.9 Mt
  • Kat Sayısı: 2 Katlı

 

Komili prof. havlu kâğıt ev tip 8'li 12,5m özellikleri olarak bakıldığında içinde bulundurduğu mikro hücreler ile suyu içine hapseder. Bu sayede daha çok tasarruf ve daha konforlu bir kullanım sunar. Dokusundaki özellik sayesinde fazladan yumuşaklık sağladığı gibi hassas yüzeyler için de kullanıma uygun bir yapısı vardır. Profesyonellerin kullanımı için uygun olan bu ürün 24 adet bulunmaktadır. Kalınlığı, emiciliği ile marka bu alanda öncülük eder. Tek seferlik olarak tercih edilen bu kâğıt havlunun ev yüzeylerinde, banyo ve mutfak olmak üzere birçok alanda kullanımı vardır. 

Komili Prof. Havlu Kâğıt Ev Tip 8'li 12,5m (8*3ad) Nerelerde Kullanılır?

 Kalitesine, kat sayısına, yumuşaklığı emiciliğine göre ürünlerin kullanıldığı yerler değişir. Komili prof. havlu kâğıt ev tip 8'li 12,5m fiyatları da piyasadaki koşullara göre değişkenlik gösterir. Bu ürünün tercih edilmesinin sebepleri arasında dokusunda bulunan mikro emiciliği göze çarpar. Havlu kâğıt Islaklığı ve kiri alarak temiz kullanım sağlar. Üzerinde bakteri barındırmadığı için sıkça tercih edilir.

Evde kullanım olarak üretilen bu kâğıt havluların işyerleri içinde başka modelleri kullanılır.  Ocak, tezgâh ve yüz yıkamada kullanımı pratik ve temizdir. Orman ürünlerinden yapılan ürünün geri dönüştürülerek tekrar doğaya dönmesi sağlanır. Güvenirliği sayesinde müşterilere daha kaliteli bir ürün hizmeti vermeyi amaçlar. Kâğıt havlu taşıyabildiği su miktarına göre marka değeri de artar. Ev tipi olan bu ürün çift katı sayesinde su damlacığı ve ıslaklık bırakmaz.

Komili Prof. Havlu Kâğıt Ev Tip 8'li 12,5m (8*3ad) Neden Tercih Edilmeli?

Kâğıt havlu kategorisine giren ürün, en çok tercih edilen marka içinde yer alır ve hayatın her alanında kullanım için oldukça uygundur. Her işletmede insanın beklentisi ya da ihtiyaçları farklılık gösterir. Fakat temelde temizlik, hijyen ve kalite öne çıkar. Bez ya da pamuk havlular çabuk kirlenmesi, koku yapması ve kişisel olarak kullanılması sebebiyle insanlar kâğıt havlu kullanmayı daha çok tercih etmeye de başlamıştır. Ürünün faydaları oldukça fazla olup kaliteli bir kâğıt havlu zamandan tasarruf sağlar. Pratik, temiz ve kolay kullanım sağlar. Geri dönüşümü mümkün olduğu için çevrede atık şeklinde kalmaz.

Bu faydaları aynı zamanda tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Kat sayısı kullanım açısından avantaj sağlar ve su çekme kapasitesini artıran bir ögedir. Bir diğer özelliği de aniden kopya ya da parçalanma olmadan kullanım olanağı sunmasıdır. Bazı modeller tam kurulmadan ya da çekme ile hemen kopar. Bunun yaşanmadığı modeller daha çok tercih edilir.