Komili Profesyonel Havlu Mini Tek Çekmeli 19,6X72Mx6 (1*6)

Ürün Kodu:1012142

%20
388,91 TL 311,13 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Prf Havlu Mini Tek Çkmli 19,6x72mx6 (1*6) Özellikleri

  • Ürün Ebat: 19,6x72m
  • Ürün Adet: 6 Adet
  • Materyali: Kâğıt
  • Rengi: Beyaz

 

Komili prf havlu mini tek çkmli özellikleri kullanımda rahatlık sunar. En büyük özelliklerinden birisi katmanlı yapısıdır. Katmanlı olarak tasarlandığı için sıvıları kolayca emer ve asla leke ya da iz oluşturmaz. Çeşitli alanlarda pratik bir kullanım için tercihiniz olabilir. Her türlü alanda yumuşacık özel dokusu kullanılabilir. Bunun yanında çek kopar yapısıyla birlikte rahatça tercih edilebilir.

Kağıt havlu tek kullanımlık hijyenik yapısıyla birlikte işletmeniz için en doğru seçimdir. Üzerinde kolay bir şekilde bakteri üretmez ve kağıt havluyu çeşitli kullanım alanlarında tercih edebilirsiniz. Her türlü kullanım alanı için tek çekmeli kağıt havlu özel boyutlarıyla işletmeniz için doğru seçimdir. Bu ürünün kağıt malzemesi sıvı malzemeleri kolayca emer. Sıvı malzemeler ortamdan kolayca temizlenir.

Komili Prf Havlu Mini Tek Çkmli 19,6x72mx6 (1*6) Nasıl Kullanılır?

Komili prf havlu mini tek çkmli fiyatları tercih etmek isteyenler için oldukça avantajlıdır. Ürün listesinde fiyatlar hakkında çeşitli rakamlar görebilirsiniz. Ayrıca listede çeşitli fiyatların bulunması ürün ebadına göre değişkenlik gösterir. Ürün içeriğine göre fiyatlar belirlenir. İşletme faaliyetine en uygunu rakamları kolayca inceleyebilirsiniz. Bu sayede kullanımında pratik ve rahatlık kazanacağınız kağıt havlu ile birlikte beklediğiniz kaliteyi ulaşabilirsiniz. Malzemesi ile birlikte aradığınız yumuşacık doku kullanımda özgürlük sunar. Hiçbir şekilde üzerinde bakteri barındırmaz ve güvenle tercih edilebilir.

Hijyenik bir kullanım sağlamak adına tek kullanımlık kağıt havlu tercih edilebilir. Çek kopar özelliği ile birlikte kağıt havluyu kullanmak oldukça kolaydır. Kağıt havlu standart boyutlarıyla birlikte beklediniz kaliteyi oluşturur. Kağıt havlunun 19.6 × 72 × 6 m ölçüleri tercihiniz olabilir. Bu özel ölçüler sayesinde kullanımda son derece pratik bir deneyim sağlanır.

Komili Prf Havlu Mini Tek Çkmli 19,6x72mx6 (1*6) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu çeşitli kullanım alanlarında birçok avantaj sağlar. En büyük avantajlarının başında hızlı ve pratik bir kullanım şekli gelir. Özel boyutlarıyla mini kağıt havlu ıslak olanların tümünde kullanılabilir. Çeşitli sıvıları kolayca emer ve zahmetsiz bir deneyim oluşturur. Beklediğiniz kaliteli kullanım şekli ile birlikte ev dışı alanlar için tercih edilebilir. Bunun yanında hijyen elde etmek amaçlı kullanımı yaygındır.

Kağıt havlunun özel malzemesi cilt yüzeyine asla zarar vermez. Ayrıca cilt yüzeyi dışında farklı zeminlerde de kullanılabilir. Her alanda ister cam ister metal yüzeylerin sıvıdan arınması için tercih edilebilir. Sıvı malzemeyi kolayca emdiğinden dolayı oldukça avantajlıdır. Kullanımda özgürce istediğiniz boyutu tercih edebilir ve işletmeniz için en doğru seçim yapabilirsiniz. Kağıt havlu yumuşak dokusu sayesinde hiçbir yüzeye zarar vermez. İster kişisel temizlik sırasında isterseniz farklı alanlarda kullanımı bulunur.