Komili Profesyonel Havlu Ultra Hareketli 21,2*150M (1*6)

Ürün Kodu:1012147

%20
741,00 TL 592,80 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Havlu Ultra HRKT 21,2*150M Komili Yuvam PRF Özellikleri

  • Ürün Ebat: 21,2*150 Metre
  • Kullanım Alanları: Mutfak banyo
  • Kategori: Kâğıt havlu

 

Havlu Ultra HRKT 21,2*150M (1*6) Komili Yuvam PRF özellikleri ile tercih edilen kaliteli ürünlerdendir. Yumuşak yüzeyi kullanım rahatlığı sağlar. Emici dokusu ve suya dayanıklılığı sayesinde mutfak, lavabo gibi pek çok kullanım alanını bulunur. Büyük küçük tüm işletmelerde kullanıma uygundur. Ev dışı kullanım ürünü olması nedeni ile tekli ürün alımı yapılamaz. Tüm kurum ve kuruluşlarda dayanıklı yüzeyi sayesinde kullanıcılarına rahatlık sunar. 

Havlu Ultra HRKT 21,2*150M Komili Yuvam PRF Nerelerde Kullanılır?

Sayısız alanda kullanılan Havlu Ultra HRKT 21,2*150M (1*6) Komili Yuvam PRF fiyatı ile de tüketicilere kolaylık sunar. Yüksek emicilik formuna sahip ürün, Komili Yuvam kalitesi ile temizlikte yardımcı ürünlerdendir. Dayanıklılığı ve ultra emiciliği sayesinde ürün kullanımı uzun ömürlü olur. Tüm işletmelerde kullanıma uygun, yumuşak yüzeyli Havlu Ultra HRKT 21,2*150M (1*6) Komili Yuvam PRF ürünü istenilen alanda kullanıma uyumluluk sağlar. Kafe, restoran, pastane, okul, hastane gibi çok sayıda toplu kullanım alanında tercih edilebilir. Kalitesini Komili yuvam markasından alan kağıt havlu ürünü büyük boy olması sayesinde uzun süreli kullanıma uygun.

Üründen tasarruf etmek isteyen işletme sahipleri için oldukça ideal bir seçim olur. Üstün dayanıklılığı sayesinde yırtılma, parçalanma yaşatmaz. Bu nedenle de kullanımından tasarruf ve rahatlık sunar. Alternatif seçenekleriyle kullanıcılarına benzersiz bir hizmet sağlar. Ürünler yumuşak dokusu ile büyük küçük her bireyin kullanımına uygundur. Bu nedenle istenilen her alanda kullanımı tercih edilebilir.

Havlu Ultra HRKT 21,2*150M (1*6) Komili Yuvam PRF Neden Tercih Edilmelidir?

Markası ve üstün özellikleriyle her alanda kullanımı tercih edilen Havlu Ultra HRKT 21,2*150M (1*6) Komili Yuvam PRF ürünü kağıt havlu kategorisinde yer alır. Bu kategori üzerinden ürünler hakkında istenilen bilgi ve detaya erişilmesi sağlanır. Ürünlerin tercih edilme sebepleri; ürünün dokusu, yüzeyi ve kalitesi olur. Sayısız işletmede, kurum ve kuruluşlarda, profesyonel mutfaklarda kullanıma uygun dayanıklı yüzeyi olması nedeni ile tercih edilir. Ultra emici ve suya dayanıklı yüzeyi sayesinde ürün tasarrufu için tercih edilebilir. Kolaylıkla yırtılma ve parçalanma yaşanmaz. Bu sayede ıslak alanların kurulanmasında da kullanıma uygundur.

Mutfak ve lavabolarda suya dayanıklılığı ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Profesyonel mutfaklarda kullanıcılara kolaylık ve rahatlık sunması sayesinde tercih edilen Havlu Ultra HRKT 21,2*150M Komili Yuvam PRF, her alanda rahatlıkla tercih edilen ürün seçeneği. Yumuşaklığı ile sevilen kağıt havlu ürünü büyük küçük her işletmenin tercihine uygun yapıya sahip. Markanın ürünü kalitesinden kaynaklı tercih edildiği gibi tasarruf sağlamasıyla da şans kazanır. Ürüne erişim için platformda yer alan kağıt havlu kategorisine göz atarak ürün seçimi yapılabilir.