Komili Profesyonel Havlu Ultra Hareketli 21,2X68 (6*1Ad)

Ürün Kodu:1012145

%20
402,45 TL 321,96 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Profesyonel Peçete Özellikleri

  • Ürün Adı: Komili Yuvam Profesyonel Peçete
  • Ürün Miktarı: 24’Lü Paket
  • Kullanım Alanı: Gıda Dışı
  • Kategorisi: Kağıt Peçete

 

Komili prf havlu ultra hrkt. özellikleri açısından dayanıklı ve kaliteli bir üründür. Komili markasının yüksek emiş gücüne sahip olan bu ürünü ile suyun emilmesi halinde dağılma yapmayan yapıya sahiptir. Yumuşak dokusu da oldukça beğenilen özelliği arasında yerini alır.

Profesyoneller için üretilen bu ürün sayesinde kaliteli kağıt havluya sahip olunabilir. Mikro hücreleri de suyu içine hapsetmeye yardımcı olur ve rahat bir kullanım imkanı sunar. Özellikleri bakımından beğenilen ve tercih edilen bir ürün seçeneğidir.

Komili Prf Havlu Ultra Hrkt. 21,2x68 (6*1 Ad) Nerelerde Kullanılır?

Hareketli yapısı sayesinde özellikle toplu kullanım alanlarında uygun bir ürün alternatifi olarak kullanılabilir. Komili prf havlu ultra hrkt. fiyatları için güncel listeye göz atılabilir. İhtiyaca göre ayarlanabilir özellikteki yapısı ile işletmelerde bulunan tuvaletlerde, el yıkama alanlarında ve profesyonel mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir. Emici yapısının yüksek olması da ellerin hızlı biçimde kurumasına yardımcı olur.

Profesyonellerin seçtiği ve kaliteli yapısı ile tercih edilen ürün olması nedeniyle istenen her alanda kullanımı mümkündür. Suyla direk temas etmesi halinde bile dağılmayan formu da kullanılacak alanda sorunsuz verim alınmasını sağlar. Temizlik için ev ve ev dışı ortamlarda rahatlıkla kullanılır. Hızlı şekilde suyu ve sıvı maddelerin emilmesini sağlayan yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Otellerde, hastanelerde ve okullarda da kullanımı mümkün olan bir ürün çeşididir. Kağıt havludan beklenen performansı en iyi şekilde sunar. Kaliteli ve yumuşak yapısı sayesinde yaygın olarak kullanılan ürünler arasında yer alarak beklentiyi sağlamayı amaçlar.

Komili Prf Havlu Ultra Hrkt. 21,2x68 (6*1 Ad) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu kategorisinde yer alan bu ürün ile kullanım alanlarında tasarruf sağlanması mümkün olur. İşletmelerin kullandığı bu havlu kağıtların yapısal özelliği ve dayanıklılığı sayesinde az miktarda bile istenen sonucun alınmasına olanak sağlanır. Yumuşak ve ekstra emici mikro hücrelerin olması da kullanımın minimum seviyeye düşmesine yardımcı olur.

Ellerin yıkandıktan sonra kurulanması ve temizlik için tercih edilen bir ürün olması da kullanımının ne kadar yaygın olduğunu gösterir. Profesyonel mutfaklarda tabakların temizliğinin ve dökülen sıvıların silinmesini kolay şekilde yapılmasını sağlar. Bu özellikleri ve kullanım alanlarının çeşitliliği sayesinde oldukça avantajlı bir üründür. Kullanılan kağıt havlunun kaliteli ve sağlam yapıda olması ekstra maliyet artışının önüne geçilmesini sağlar. Özel olarak tasarlanan ve üstün emicilik sağlayan formu da avantajlı kullanım için olanak sunar. Uygun miktarda kullanım açısından en ideal kağıt havlu seçeneği olarak tercih edilebilir. Her alanda üstün performans alınmasına yardımcı olur ve kalitesi ile ilgi çekmeyi başarır.