Komili Profesyonel Havlu Ultra Hareketli Mini 21,2X59M (1*6 Ad)

Ürün Kodu:1023552

%20
346,73 TL 277,38 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Prf Havlu Ultra Hrkt. Mini 21,2x59m (1*6 ad) Özellikleri

  • Ürün Adedi: 6 Adet
  • Yaprak Tipi: Tam Yaprak 
  • Ebat: 21,2x59m
  • Üretim Malzemesi : 100% Saf Selüloz

 

Komili Prf havlu ultra hrkt. mini özellikleri ve tasarım yönüyle ev dışı kullanıma uygun olarak üretilir. Üretim özelliği fotoselli cihazlara uygun olan ürün ekonomiktir. Çift katlı özelliği yüksek emiş gücü sağlar. Özel dispenseri ile otomatik kullanıma uygun olan ürün, yoğun kullanım alanlarında pratik kullanımı destekler.

Harekete duyarlı sensörlerle çalışan cihazlarda kullanılan ürün, hijyenik kullanıma yardımcı olur. Dış ortamlarda, genel kullanıma açık alanlarda, insan trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda kullanımıyla temizliğe katkı sağlar. Otomatlarda çalışan ürün profesyonel işletmelere kolaylık kazandırır.

Komili Prf Havlu Ultra Hrkt. Mini 21,2x59m (1*6 ad) Nerelerde Kullanılır?

Komili Prf havlu ultra hrkt. mini fiyatları kullanım özelliği, hijyen yönünden sağladığı avantajlarıyla profesyonel işletmelerde tercih edilir. Fotoselli cihazlarda kullanılan hareketli kâğıt havlular, otomatik olarak algıladıkları hareket veya yaklaşma sayesinde kullanıma sunulan bir tür otomatik cihazlarla kullanılır. Bu cihazlar, kullanıcıların ellerini hareket ettirmeden veya dağıtıcı üzerine dokunmadan kâğıt havluların saklamasını sağlar. Hareketli kâğıt havlular birçok farklı alanda yaygın olarak kullanılır. Restoran ve kafe gibi yiyecek içecek sektöründe kişisel temizlik için kullanılır.

Hızlı ve hijyenik bir şekilde kullanılabilme özelliği, bu tür işletmelerde büyük önem taşır. Otellerdeki odalarda, banyolarda, tuvalet ve ortak alanlarda elleri kurulamak için hareketli kâğıt havlular tercih edilir. Bu havlular, konaklama konforunu ve hijyenini sağlamak için kullanılır. Ofislerde, ortak kullanım alanlarında kullanılır. Yemekhanelerde ve tuvaletlerde, çalışanların ellerini temizlemesi için tercih edilir. Alışveriş merkezleri ve mağazalarında, tuvaletlerde veya lavabolarda hijyenik bir seçenek olarak kullanılır. Müşteriler, ellerini temizlemek veya kurulamak için bu havluları tercih eder.

Komili Prf Havlu Ultra Hrkt. Mini 21,2x59m (1*6 ad) Avantajları Nelerdir?

Kâğıt havlu profesyonel işletmelere birçok yönden avantaj sağlar. İsrafın azaltılmasını teşvik ederek destek olur. Fotoselli kâğıt havlular, otomatik dağıtıcılarla kullanıcılara hizmet sunar. Otomatik cihazlar, kullanıcıların yalnızca belirtilen miktarlarda kullanmalarını sağlar. İstenilenden çok ve fazla miktarda kâğıt havlu alınmasını engelleyerek gereksiz kullanımı önler. Sensörlü otomatik kullanıcılarla kullanılan ürün, verimli kullanımı oluşturur. Geleneksel kâğıt havlu kullanım karşılaştırmasına göre daha az miktarda kâğıt tüketilir, böylece harcama maliyetleri azalır.

Hastaneler, klinikler ve sağlık merkezlerinde yoğunlukla kullanılan fotoselli kâğıt havlular, hijyeni korumak için tercih edilir. Hijyenik kullanımı ve otomatik dağıtıcılarla kolay erişilebilir olma özelliği, hijyen açısından önemlidir. İnsanların yoğun olduğu her yerde kullanım sağlayan ürün, kurumlara ekonomik açıdan avantaj sağlarken firmaya prestij kazandırır. Kullanıcılar fotoselli otomatik kâğıt havlu makinesi bulunan işletmelerde hijyenik kullanım sağlayarak firmaya daha çok güven duyarlar.