Komili Profesyonel Ultra Hareketli Havlu 21,2Cm*103M*6 6Kg (1*6)

Ürün Kodu:1018023

%20
604,55 TL 483,64 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Prf Havlu Ult. Harkt.21,2CM*103M*6 6KG (1*6) Özellikleri

  • Ürün Adeti : 6 Adet
  • Materyali: Kâğıt
  • Rengi: Beyaz
  • Türü: Havlu

 

Komili prf havlu ult. harkt. özellikleri sayesinde pratik ve rahat bir deneyim yaşanabilir. Havlu kağıt kolayca çekip koparılabilir. Tek kullanımlık olan havlu kağıdı istediğiniz miktarda tercih edebilirsiniz. Tek bir yaprak bile oldukça etkilidir. İster cilt ister çeşitli düzeylerde kullanımı mümkündür. Her türlü alanda bu ürün hijyenik bir kullanımı kazandırır. Bu sayede havlu kağıdın dayanıklı malzemesi ve yumuşacık formu güvenle tercih edilebilir.

Bu ürün geniş kullanım alanıyla birlikte en doğru tercih olacaktır. Ayrıca ev dışı kullanım alanıyla birlikte kaliteden taviz vermez. Bununla beraber havlu kağıt katmanlı yapısıyla birlikte sıvalar üzerinde etkilidir. Tüm sıvıları emer ve yüzeyleri kolayca temizler. Yüzeyi temizlemek için tercih edilebilecek olan havlu kağıt ayrıca farklı alanlarda da kullanılabilir. Hijyenik bir deneyim sağlar ve tek kullanımlıktır.

Komili Prf Havlu Ult. Harkt.21,2CM*103M*6 6KG (1*6) Nasıl Kullanılır?

Komili prf havlu ult. harkt. fiyatları ürün miktarına göre değişkenlik gösterebilir. Ürün listesinde fiyatları inceleyebilmeniz mümkündür. Ayrıca kullanımı kolay ve pratik olan havlu kağıdın dayanıklı yapısıyla birlikte beklediğiniz kaliteye ulaşabilirsiniz. Çeşitli kullanım alanlarında havlu kağıt ekstra bir masraf oluşturmadan son derece ekonomik bir deneyimi sunar. Bunun yanında havlu kağıdın özel boyutlarıyla birlikte ultra emici özelliği tercihiniz olabilir. Her türlü sıvı üzerinde oldukça etkilidir ve dilediğiniz her türlü alanda tercih edilebilir. Havlu kağıt sayesinde hijyenik temizlik sağlanabilir.

Havlu kağıdın kullanım alanında tercihiniz olacak tek bir yaprak bile oldukça etkilidir. Havlu kağıdın yumuşacık dokusu özellikle cilt yüzeyinde herhangi bir tahriş oluşturmaz. Bunun yanında kızarıklık gibi hiçbir çık sorununa neden olmadığı için herkes tarafından tercih edilebilir. Çeşitli kullanım alanlarında işletme faaliyetleriniz için kağıt havlu kullanılabilir.

Komili Prf Havlu Ult. Harkt.21,2CM*103M*6 6KG (1*6) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu avantajlı kullanımlarıyla birlikte tercih edilebilir. Ayrıca ürün boyutlarıyla birlikte en ergonomik kullanımı kazanabilirsiniz. Ürünün en uzunluğu sabittir. İsterseniz boy uzunluğunu kullanım alanına göre karar verebilirsiniz. Avantajlı kullanımlarıyla birlikte havlu kağıt her zaman elinizin altında bulunması gerekir. Havlu kağıt yumuşacık yapısıyla birlikte mükemmel bir deneyimi sunar. İstediğiniz her alanda tercihiniz olabilir. Havlu kağıdın çek kopar yapısıyla birlikte boyutlarını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kağıt formunda olan bu özel ürün özellikle sıvı formundaki ürünleri kolayca emer. Bu sayede çeşitli yüzeylerde asla iz bırakmaz. Leke sorunu oluşturmadığından dolayı rahatlıkla tercih edilebilir. Kağıt havlunun özel yapılı malzemesi ile birlikte katmanlı yapısı sınıfında bir numaradır. Sınıfının en iyi havlu kağıdı olan markanın özel boyutlarıyla birlikte en avantajlı deneyimi sağlayabilirsiniz.