Komili Yuvam Profesyonel Havlu Hareketli 19,6X125M (1*6)

Ürün Kodu:1012149

%20
526,91 TL 421,53 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Havlu Hrkt 19,6X125M (1*6) Özellikleri

  • Ürün Ebat : 19,6X125M
  • Ürün Adet : 6 Adet
  • Rengi: Beyaz
  • Tipi: Havlu

 

Komili Yuvam prf havlu hrkt özellikleri sayesinde pratik bir deneyim sağlanır. En konforlu kullanım özelliklerinden biri yumuşaklığıdır. İster sert yüzeylerde isterseniz cilt üzerinde tercih edilebilir. Her türlü alanda yumuşacık etkisini gösterir. Katmanlı yapısıyla birlikte sıvılar da son derece etkilidir. Sıvıyı kolayca emer. Yüzeyleri temizlerken sıvıdan eser bırakmaz. Yüzeylerde sıvı malzemeyi temizlemek adına kağıt havludan yararlanabilirsiniz. Bu ürün hem hijyeniktir hem de tek kullanımlıktır.

Havlu kağıt çeşitli kullanım alanlarında tercih edilebilir. Ev dışı kullanım alanıyla birlikte katmanlı yapısı oldukça kalitelidir. İşletmeniz için en doğru çözüm olabilir. Ayrıca hijyeniktir ve asla üzerinde bakteri barındırmaz. Bu sebepten dolayı her türlü alan için tercihiniz olabilir. İster lavabolarda ister banyolarda isterseniz mutfakta kullanılabilir. Uygun boyutlarıyla birlikte havlu kağıt hemen sıvıyı emer. Bu sayede size zahmet siz bir deneyim oluşturur.

Komili Yuvam Prf Havlu Hrkt 19,6X125M (1*6) Nasıl Kullanılır?

Komili Yuvam prf havlu hrkt fiyatları hakkında ürün listesini inceleyebilirsiniz. Ürün listesinde çeşitli fiyatları bulabilirsiniz. Bunun yanında kullanımı hakkında çeşitli alanlarda hijyenik bir deneyim sağlamak adına bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kağıt havlu hem tasarruflu hem de oldukça hijyeniktir. Sıvılar da etkilidir. Tek bir yaprağı bile yeterli miktarda hijyen oluşturur.

Bu havlunun hızlıca sıvalar üzerinde etkili olan katmanlı yapısıyla birlikte hijyenik bir deneyim sahibi olabilirsiniz. Kağıt havlu sayesinde tek kullanımlık olan bu özel ürün çeşitli kullanım alanlarında tercihiniz olabilir. Hijyen elde etmek adına tercih edebilirsiniz. Büyük işletme faaliyetlerinde kağıt havlunun özel boyutları tercih edilebilir. Her sektör için kağıt havlu avantajlı bir deneyim sağlar. Kullanımı basit ve kolaydır. Çek kopar yapısıyla birlikte uygun boyutlar yüzeylerde etkili bir temizlik oluşturur. Yüzeyleri arındırmak ve temizlemek adını kullanılabilir. Asla leke ya da iz bırakmaz.

Komili Yuvam Prf Havlu Hrkt 19,6X125M (1*6) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu özel boyutlarıyla birlikte son derece avantajlıdır. Boyutları kullanımı da pratik ve kolay bir deneyim oluşturur. Çekip kopararak tek bir parçası bile yeterli miktarda sıvıyı emer. Sıvı ürünlerde etkin olan havlu kağıt oldukça uzun süreli kullanılabilir. Çünkü tek bir yaprağı bile yeterlidir. İstediğiniz her türlü alanda tercih edebilirsiniz. Hijyen sağlar ve tek kullanımlık olan kağıt havlu pratik bir kullanımı sunar.

Hemen her yerde kağıt havlunun yumuşak yapısından yararlanabilirsiniz. Kağıt havlu yumuşacık yapısı sayesinde asla cildinize zarar vermez. Hassas cilde sahip kişiler bile kağıt havlu ile elini kurulabilir. Bunun yanında daha farklı kullanım alanları içerisinde tercih edilebilir. Her çeşit kullanım alanında kağıt havluyla beraber pratik bir kullanım sağlanabilir. Bu havlu ergonomik yapısı ve yumuşak dokusu ile birlikte cildinizde güvenle kullanılır.