Komili Yuvam Profesyonel Havlu Z Katlı 20*24 150Y (12*1Ad)

Ürün Kodu:1012122

%25
347,18 TL 260,39 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Prf Havlu Z Ktlı 20*24 150Y (12*1AD) Özellikleri

  • Ürün Tipi: 12’li Set
  • Adet: 150
  • Ürün Türü: Z Katlama
  • Boyutu: 20*24 cm

 

Komili Yuvam prf havlu z ktlı özellikleri içinde yüksek emiş gücü ve dayanıklılığı göze çarpar. Kullanım alanı kafe, restoran, işyerleri ve evler olarak sayılabilir. Yüzde yüz selüloz olan z havlu yumuşak yapısı ile cilde ya da herhangi bir yere zarar vermez. Kutuda bulunan 12 set uzun bir süre işletmenin işini görür. Marka bu modelinde ev tipi olanlara göre z katlamalı şeklinde üretim yapmıştır. Bir kâğıt havlunun ne kadar su emeceği ürünün kalınlığı ve kalitesine bağlıdır. Tercih edeceğiniz bu ürünün emiş gücünün fazla olduğunu görebilmeniz mümkündür.

Komili Yuvam Prf Havlu Z Ktlı 20*24 150Y (12*1AD) Nerelerde Kullanılır?

Günlük hayatın her yerinde kâğıt havlu kullanımı mevcuttur. Ev, araba, işyeri ve restoran gibi alanların hepsinde insanlar tek kullanımlık peçete tercih edebilir. Hem pratik hem temiz bir yol olduğu için çoğu kişi tarafından kullanılabilir. Komili Yuvam prf havlu z ktlı fiyatları satıcı, boyut ve kalitesine göre değişkenlik gösterir. Hijyen açısından bakteri oluşumuna imkân sağlamadığı için bu malzemeler çoğu kişi tarafından tercih edilebilir. Lavabo için tercih edildiği gibi farklı alanlarda da kullanımı uygun bir üründür. 

Z katlamalı kâğıt havlular işyerlerinde kişilere pratiklik sunar. Tasarruf için de büyük kolaylık sağlar. Masaya ya da herhangi bir zemine dökülen bir sıvının üstünü kâğıt havlu ile silebilir ya da kaplayabilirsiniz. İşletmeler markanın kalitesini zemin üzerinde ıslaklık kalmadığı zaman fark edebilir.

Komili Yuvam Prf Havlu Z Ktlı 20*24 150Y (12*1AD) Avantajları Nelerdir?

Her işletme, kişi ya da ev kendine en avantajlı ürünü seçer ve alır. Komili markasına ait bu ürün kağıt havlu kategorisinde yer alan en avantajlı ürünlerden biridir. Yağmur ve nem almadığı sürece raf ömrü uzun bir malzemedir. Kolayca kopmaz ve yırtılmaz. Bir işletme ya da restoran içinde de  her alanda kullanım imkânı vardır. Özellikle yaz aylarında kullanım oranı artar. Kaliteli bir markadan alınan ürün ise hemen bitmeyeceği için işletmeye kar sağlar.

El yıkama ve tuvalet sonrası kurulanmak için hijyen sağlayan ürün, en iyi ve pratik çözümdür.  Z katlamalı kâğıt havlular toptan olarak ev dışı malzemeler olarak bilinir. Bir dispenser ile daha kolay ve temiz kullanım sunar. Sıvı emiş gücü yüksek olan ürünler işletmelerin harcamalarını minimuma indirir. Z katlamalı kâğıt havlular birçok fotoselli ve otomatik aparata uygundur.  Ortak kullanım alanları göz önüne alındığından temizlik açısından tek kullanımlık peçetelerin her işletmede bulunması gerekir.