Sera Streç Film 8Mic*45Cm*300M Kutusuz (1*1)

Ürün Kodu:1007383

%15
220,35 TL 187,30 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Rotopaş Streç Film Özellikleri

  • En : 300 m
  • Boyu: 45 cm
  • Kalınlık :8 mıc
  • Renk: Şeffaf
  • Isıya Dayanıklılık: Var
  • Kutu: Yok
  • Esneklik: Var

 

Ev dışı tüketimin adresinde bulunan, temel gereksinimlerden biri olarak bilinen Rotopaş streç film, profesyonel mutfaklarda ön plandadır. Pek çok kullanım alanının olmasının yanında hazırlanan yiyeceklerde, kullanılan paketli gıdaların sarılmasında önemli bir yere sahiptir. Etkisi bir hayli fazla olan Rotopaş streç film özellikleri de oldukça güçlüdür. Kutusuz şekilde sizlere ulaştırılan streç film, ısıya karşı etkili bir dayanıklılığa sahiptir. Genişliği 300 metre olan Rotopaş streç film 45 santimetre uzunluğa sahiptir. Bu şekilde birçok ürünün rahatlıkla sarılabilmesini sağlamaktadır. 8mıc kalınlığı bulunması sayesinde kolayca yırtılmaz. Gıdaların sarılması sırasında yırtılma, delinme riskleri ortadan kalkar. Yapısının sağlam olması, rahatlıkla satılabilmesini kolaylaştırır. Genel olarak öne çıkan ürünlerden biridir. Özellikle ürünlerin daha uzun bir şekilde muhafaza edilmesinde önemli bir etkisinin olduğu bilinmektedir.

Rotopaş streç film sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı olmasının yanı sıra şeffaf yapıdadır. Renksiz oluşu sayesinde sarılan ürünün görülmesini sağlar. Böylece ürünün güncel durumunu streç film çıkarılmadan da takip edebilirsiniz. Streç filmin çıkarılması ve yenilenmesi gibi ihtiyaçlarınız olmaz. Dünya mutfaklarının olmazsa olmazlarından olan bu ürün, uzun süre rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Rotopaş Streç Film Kolay Sarılır mı? Esner mi?

Rotopaş streç film genel yapısı sayesinde sarılırken zorluk yaşatmaz. Kolay bir biçimde sarılması mümkün olan bu ürün esneme özelliğine de sahiptir. Böylece ürünü rahatça sarması mümkündür. Farklı pek çok ürünün bir bütün olarak sarılabilmesi için uygundur. Ürünlerin emniyetli bir şekilde muhafaza edilmesinde etkisi vardır. Yiyeceklerin korunması, taşınması sırasında ilk tercih edilenlerdendir. Depolama ve taşınma aşamalarında sunduğu kolaylık, gıdaların zarar görmesini ve bozulmasını da engeller. Ayrıca kolay bir biçimde yapışır. Gıdaların ve paketli ürünlerin sarılması sırasında ekstra yapışkan kullanmaya gerek kalmaz. Tutturma işlemine de gerek yoktur. Sarılan streç filmin çıkarılması sırasında da ürüne zarar vermez. Hatta koku ve iz yapmaması da profesyonel mutfaklarda tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biridir.

Rotopaş Streç Film Tazeliği Korur mu?

Rotopaş streç film ürünlerin, hazırlanan yiyeceklerin uzun süre bozulmasını engeller. Yapısında bulunan mikro gözenekler sayesinde gıdaların tazeliğini korumasına yardımcı olur. Dış etkenlerden koruması sayesinde hızlı şekilde bozulmayı engeller. Toz, kir ve nem gibi faktörler ortadan kaldırılmış olur. Genel olarak önemli bir avantaj olarak görülen Rotopaş streç film, ısı alışverişini de engellemektedir. Bu sayede taşınan yiyeceğin ilk sıcaklığı koruma altına alınmaktadır. Profesyonel mutfaklarda kullanılan paketli gıdaların kullanım ömrü artmaktadır. Emniyetli ürünlerden biri olarak bilinmesinin yanında ev dışı tüketim ürünleri içerisinde bulunmaktadır. Rotopaş streç film fiyatları ise beklentilere uyum sağlayan seçeneklerden oluşmaktadır.