Karton Bardak (7Oz) (50*1)

Ürün Kodu:1000476

%6
17,00 TL 16,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bardak Karton 7 Oz ( 501 ) Özellikleri

  • Ürün Materyali: Karton
  • Ürün Türü: Bardak
  • Kullanım Alanları: Mutfak ve Dış Alanlar
  • Uygun İçeçek: Sıcak ve Soğuk

 

Sıcak ve soğuk içeceklerin pratik sunumu açısından tercih edilen bardak karton 7 OZ özellikleri diğer hazır sunum bardak çeşitlerine nazaran daha fazla talep alan bir servis türüdür. Dayanıklı ve sağlam yapısı ile kullanıma uygun oluşu ile piknik, kafe, davet, organizasyon gibi alanlarda rahatlık sunar. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı bir forma sahip olan karton bardak çeşidi kullanım alanların da sorunsuz tüketim için gönül rahatlığı ile tercih edilir.

Bardak Karton 7 Oz ( 501 ) Nerede Kullanılır?

Tüm iç ve dış mekanlar da parti, davet, piknik, düğün, nişan tarzı organizasyonların servisinde kullanımı tercih edilen bardak karton 7 OZ fiyatları değişkenlik gösterebilir. Pratik servis sunumu için kullanılan karton bardak sağlam yapısı ve kaliteli kalıbı sayesinde tüm meşrubat ve içecek sunumların da kolaylıkla ikram yapılmasına katkıda bulunur. Olağanüstü bir dayanıklılığa sahiptir. Kolay kolay yırtılma ve dağılma yapmaz. Tutuşu ve servisi bakımından ideal bir kullanım sunar. Kalite standartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştirilen karton bardak türleri büyük işletmelerinde servis alanlarında da rahatlık ile kullanılabilir.

Sevilen renk ve kalıpları ile boy ve ebatlarda çeşitlere ayrılan bardak karton 7 OZ geniş servis sunumlarında ikramlar açısından oldukça ideal ve rahatlık sağlar. Konforlu bir tutuş kalitesi sergileyen meşrubat bardağı ile farklı birçok gıda türünün ikramı da kolaylık işe yapılabilir. Dondurma, mısır gibi alternatif besin sunumları içinde kullanımı tercih edilen karton bardağın dayanıklı yapısı her alanda kullanıma uyum sağlar.

Bardak Karton 7 Oz ( 501 ) Avantajları Nelerdir?

Bahsi geçen bu karton bardak ürünü karton bardak ve kap kategorisi içerisinde yer alır. Sahip olduğu özellikleri ve fiyatı bakımından rahatlık sunan bu servis bardağı her alanda kullanım için idealdir. Tek kullanımlık oluşu sayesinde, kullan at olarak tercih edilir. Kantin, kafe ve organizasyon gibi kalabalık ortamlarda kullan at bardaklar yıkama ve kırılma sorunu yaşatmamasından dolayı gönül ferahlığı ile kullanılır.

Sıcağı dış yüzeyine dağıtmaması nedeni ile sıcak içeceklerin tümünde sıcak sunum yapılabilmesi için kolaylıkla kullanılır. Buzlu ve sulu ikram türlerinde yırtılmaz ve dış yüzeyini aşırı soğutmaz olması sebebi ile tercih edilir. Kullanım alanlarına uyumlu olması ve uygun maliyetler ile kullanıcılarına rahatlık sağlayan karton bardak türlerinin istenilen sayı ve ebatları ile siparişi için yapılması gereken tek şey, sitenin ürün listesine erişim sağlamak ve talebe göre sipariş oluşturmaktır. Girilen siparişler en kısa süre zarfından alıcılarının adresine teslim edilir.