Jacobs Monarch Filtre Kahve (1*500 Gr)

Ürün Kodu:1004230

%15
326,91 TL 277,87 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

JACOBS MONARCH FİLTRE KAHVE (1*500GR):

  • Ürün Türü: Öğütülmüş Kahve
  • Ağırlık: 500 gr
  • İçim: Sert
  • Toplam Ağırlık: 500 gr
  • Menşei: Bulgaristan
  • Ambalaj Tipi: Kâğıt/Karton
  • Adet: 1 Adet

 

Profesyonel kullanıcılar ve Horeca müşterileri için önerilen JACOBS MONARCH FİLTRE KAHVE ile sadece bir paketle, birçok farklı alanda harikalar yaratabilirsiniz. Bu ürünün sadeliği ve kullanım kolaylığı otel, restoran, cafe ve catering gibi işletmelerin tercihi haline getiriyor.

JACOBS MONARCH FİLTRE KAHVE KULLANIM KOLAYLIĞI

JACOBS MONARCH FİLTRE KAHVE, dikkatlice seçilmiş kahve çekirdeklerinden üretilir ve zengin, dengeli bir tat profiline sahiptir. Bu sayede, her damak zevkine hitap eden bir lezzet deneyimi sunar.

Ayrıca bu özel kahvenin kullanımı da oldukça basittir. Çok kısa sürede kaliteli bir kahve yapabilmenizi sağlar. Sadece filtreye ekleyin ve sıcak su ekleyerek aromanın ortaya çıkmasını izleyin. JACOBS MONARCH FİLTRE KAHVE profesyonel mekanlar için idealdir.

Her bir paketi 500 gram olan JACOBS MONARCH FİLTRE KAHVE, uzun süreli kullanıma uygun bir üründür. Bu hem profesyonel hem de Horeca sektörü (otel, restoran, cafe ve catering) için maliyet-etkin bir çözüm sunar. Ayrıca, dünya mutfaklarında kullanılabilen bu kahve, geniş bir yelpazede kullanım imkanı sağlar. Filtre kahvenin kendine has aromasını barındıran JACOBS MONARCH FİLTRE KAHVE müşterilerinizi etkilemek için ideal bir seçenektir. Bu ürün, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile her yerde fark yaratır.

MONARCH FİLTRE KAHVE FİYAT PERFORMANSIYLA İDEAL SEÇENEK

Jacobs Monarch Filtre Kahve, işletmeler için tutarlı bir fiyat performans dengesi sunar. Ekonomik ve ergonomik yapısı sayesinde otel, restoran, kafe ve catering hizmeti veren işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu kahve, yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunarak Horeca sektörü ve profesyonel mutfaklara hitap etmektedir.

Fiyat-performans dengesi ve kullanım kolaylığı sayesinde, Jacobs Monarch Filtre Kahve hem profesyonel mekanlarda hem de Horeca sektöründe mükemmel bir seçimdir. Bu kahve sadece tutarlı bir içecek sunmakla kalmaz, aynı zamanda kaliteli bir deneyim de sağlar. Her demleme süreci, ürünün kalitesini ve pratikliğini gözler önüne serer.

Kısacası, Jacobs Monarch Filtre Kahve, kullanım kolaylığı ve fiyat performans dengesiyle her türlü kullanıcı için harika bir seçimdir. Bir restoran işletiyor ya da otelde konuklara hizmet veriyor olun, bu ürün sizin için mükemmel bir tercihtir.