Juss Cooler Kayısı Meyveli İçecek (27*200ml)

Ürün Kodu:1022752

%10
135,47 TL 121,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

JUSS MEYVELİ İÇECEK KAYISI COOLER'IN (27*200ML) ÖZGÜN ÖZELLİKLERİ

  • Enerji: 190/45 kcal
  • Toplam Yağ: <0.5 g
  • Doymuş Yağ: <0.1 g
  • Karbonhidrat: 11 g
  • Şeker: 11 g
  • Protein: <0.5 g
  • Tuz: <0.01 g
  • Hacim :200 Ml
  • Koli Adet: 27

 

Juss Cooler kayısı meyveli içecek, profesyonel alanların ve Horeca sektörünün gereksinimlerini ideal bir biçimde karşılar. Dinamik ve hızlı bir yaşam temposuna sahip olanlar için özellikle tasarlanmış bu ürün, işlevsellik ve kalite arasında bir denge kurar. Toplantılar, mola saatleri ve yoğun iş temposunda bile hızlıca hazırlanabilir ve tüketilebilir.

Juss, Türkiye kökenli bir marka olarak, her bir kutusunda tutarlı ve özgün bir deneyim sunar. Ayrıca sadece işlevsellik ve kolaylık sunmakla kalmaz, aynı zamanda sürdürülebilir bir seçenek olarak öne çıkar. Her bir kutusu, gereksiz atıkları en aza indirgemeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

KULLANIM KOLAYLIĞI VE ERGONOMİK TASARIM

Juss Kayısı Cooler, çoklu paket seçeneği ile sunulur. Bu, her bir kutunun hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilmesini sağlar, böylece hızlı bir enerji takviyesi gerektiren durumlarda büyük bir avantaj sağlar. Her kutu 27 adet meyve suyu içerir, bu da her bir kutunun uzun süre boyunca kullanım imkanı sunar. Sektörün hızlı temposuna ayak uydurmayı hedefleyen bu ürün, kullanıcılarına hem işlevsellik hem de özgün bir deneyim sunar.

Juss Kayısı Cooler fiyat performans ürünüdür. Yüksek kaliteyi ekonomik bir fiyatta sunmayı hedefler. Bu, özellikle Horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için önemlidir. Yüksek kaliteye sahip bir ürün sunarken, işletmelerin bütçelerini aşmamalarını sağlar.

Bu, Juss'un hem müşterileri hem de işletmeleri için mükemmel bir seçenek olmasını sağlar. Juss, kullanıcılarına zaman ve enerjiden tasarruf etmelerini sağlar ve aynı zamanda sürdürülebilir ve ekonomik bir seçenek sunar.

Bu ürün, doğal kayısı özü ve tatlandırıcılar ile özgün bir deneyim sunar. Hızlı ve etkin bir şekilde enerji ihtiyacını karşılar. İster sabahları güne enerjik bir başlangıç yapmak ister öğle aralarında enerji toplamak ya da akşam saatlerinde rahatlamak için, Juss Cooler kayısı meyveli içecek her zaman ideal bir seçenek olacaktır