Bizim Kabartma Tozu (1*2kg)

Ürün Kodu:1004102

139,10 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kabartma Tozu ( 1*2 Kg ) Bizim Özellikleri

  • Miktarı:1*2 Kg
  • Raf Ömrü: 2 yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Tatlı – Pasta
  • Gıda Türü: Kuru Gıda

Pasta ve tatlılarda kabartma olanağı sayesinde kabartma tozu Bizim özellikleri ile kullanımına ihtiyaç duyulan bir kuru gıda türüdür. Tek kullanımlık olarak özenle tek tek paketlenmiş olması da kullanım miktarı ayarlanırken zorlanma yaşanmaması açısından idealdir. Paketleri açılıp bırakılmadığı sürece uzun bir saklanma süresi vardır. Hamur kabartmada en ideal seçimdir. Köfte tarzı yemeklerde de dolgunluk sağlamak amaçlı kullanımı gerçekleştirilir.

Lezzet ve dolgunluk olarak yiyeceklerde doygunluk sağlama özelliğine de sahiptir. Küçük paketler halinde bir kullanımlık satışı yapılan ürünün kullanımı zayi olmaması bakımından oldukça idealdir. Kullanılan hamur çeşitleri ve köftelerde istenilen kabarma ve şişkinlik düzeyine erişmede oldukça iyi bir markadır.

Kabartma Tozu  ( 1*2 kg ) Bizim Nasıl Kullanılır?

Mutfaklarda kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahip Kabartma tozu Bizim fiyatı minimum ölçülerde tutulan bir gıda türüdür. Hamur kabartmada ideal bir seçim olan kabartma tozu ihtiyaç duyulan miktar kadar tek kullanımlık paketlerden açılarak kullanılması sayesinde ürünün kalan kısmının ziyan olması durumu ortadan kalkmış oluyor. Ambalajı sayesinde saklanması ve uzun süre dayanıklılık sağlaması da büyük bir avantajdır.

Kullanım ölçüleri ayarlamada büyük kolaylık sunan tek kullanımlık paketler olarak satışı gerçekleştiriliyor. Hamurun malzemesinin çoğalmasına göre kullanılacak olan paket sayısı ayarlanır. Ölçü sayısı kaç kullanılıyorsa hamur kabartma tozu paketi adeti de o kadar olmalıdır.

Kabartma Tozu ( 1*2 kg )Bizim Neden Tercih Edilmelidir?

Kabartma tozu Bizim kabartma tozu/vanili kategorisi içerisinde yer alır. İdeal ölçüde kabartma özelliği sayesinde oldukça tercih edilen bir kuru gıda türüdür. Göz doygunluğu açısından son derece kalınlık ve kabarıklık sağlayan kabartma tozu kullanımı ve tercihi en çok talep alan bir gıda ürünüdür. Kek ve kurabiyelerin vazgeçilmezi olarak içerisine katılır ve hem tat hem de görsellik olarak sağlamış olduğu fayda bakımından yoğun bir talep görür.

Ürün almak isteyenler ürün listesinden dilediği adet kadar alım yapabilir. İşletme ve butik işletmeler için ürünün koli adetli alımı çok daha uygun maliyetli olarak gelir. Böylelikle işletmenizde kazanç oranları daha karlı olacaktır. Kullandığınız kabartma tozu markasının kalitesi de işletmenizde gerçekleşen satışların daha iyi olmasına imkan sağlar.