Bizim Pastacılık Emülgatörü (1*5kg)

Ürün Kodu:1006002

610,50 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pastacılık Emülgatörü ( 1*5 Kg ) Bizim Özellikleri

  • Miktarı: 1*5 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanı: Mutfak -Pastane
  • Gıda Türü: Kuru Gıda

 

Pasta ve tatlı süslemelerinde kullanımı gerçekleştirilen Pastacılık emülgatörü Bizim özellikleri sıvı ve küçük parçacıklar halinde çeşitleri ile süslemelerde farklılık yaratmak için tercih edilir. Sıvı olan çeşidinde yazı ve şekiller çizilerek farklı pasta tasarımları ortaya çıkarmak mümkündür. Küçük parçalar halinde farklı şekiller ile pasta ve tatlı süslemeleri için idealdir. Küçük paketleri sayesinde tek kullanımlık olanak sağlayan bir gıda türüdür.

Kolay saklanabilir ve dilediğiniz zaman kullanıma hazır olarak pratik bir gıda çeşididir. Ambalajı açılmadığı sürece nemlenme veya bayatlama gibi tazeliğini kaybetmesine neden olabilecek bir sorun ile karşı karşıya kalınmaz. Ürün listesinden istenilen adet ve koli bazında sipariş verilebilir.

Pastacılık Emülgatörü ( 1*5 Kg ) Bizim Nasıl Kullanılır?

Ekonomik oluşu sebebiyle parti hazırlıklarında evde pasta yapımı oldukça kolaydır. Pastacılık emülgatörü Bizim fiyatı oldukça cazip oluşu nedeni ile benzersiz tasarımlar ortaya çıkarabilmede gayet ideal bir üründür. Evde pasta yapanların genel tercihi olarak sıvı emülgatör yazı yazmak ve şekil çizmek amacıyla kullanılır. Şekillerden oluşturulan paketlerde her pakette farklı bir modele ve şekle yer verilir.

Pastacılık Emülgatörü ( 1*5 kg ) Bizim Neden Tercih Edilmelidir?

Pastacılık emülgatörü ( 1*5 kg ) Bizim Kabartma tozu/vanili kategorisinde bulunan pasta yapımı ve tasarımlarında yoğun talep gören hazır ve pratik süsleme imkanı sunar. Çocukları heyecanlandıran şekilleri ve renk seçenekleriyle ürün listesinden dilenen kadar alışverişi gerçekleştirilir. Özenli ambalajı sayesinde uzun süre koruma ve dayanıklılık olanağı sağlar. Farklı renk yelpazesi sunması sayesinde rengarenk pasta tasarımları yapılır.