Balparmak Çıt Kapak Çiçek Balı (1*350g)

Ürün Kodu:1017880

%24
200,23 TL 153,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bal Çiçek Çıt Kapak (1*350 GR) Balparmak Özellikleri

  • Net Miktar: 350 Gr
  • Kalori Miktarı: 100 Gr 304 Kcal
  • Saklanma Koşulları: Kuru bir yerde, oda sıcaklığında saklayınız

Bal sağlığa faydaları olsun, zengin içeriği olsun doğanın yararlanmamız için bize sunduğu en kıymetli besinlerden biridir. Tadını ve yapısını da uzun süre koruması sebebiyle kullanım kolaylığı da sağlar. Bal çiçek çıt kapak Balparmak özellikleri  için bakıldığında dikkat çeken ilk nokta bir çiçek balı oluşudur. Çiçek balları yetiştiği rakıma göre sınıflandırılır ve bu rakımlara göre farklı bir tada sahiptir. Bu ürün de keskin ve ferah tadı ile ayrıcalık kazanan ballar arasındaki yerini alır.

Bal Çiçek Çıt Kapak (1*350 GR) Balparmak Neden Tercih Edilmelidir?

Bal çiçek çıt kapak Balparmak fiyatı gramına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bakıldığında vitamin mineral bakımından zengin olan, sağlığa faydaları ile göze çarpan bu ürünü uygun bir fiyata alıp tüketmek mümkündür. Günlük kullanıma da uygun olan bu ürün sağlığınıza destek olmak için tercih edebilirsiniz.

Bal Çiçek Çıt Kapak (1*350 GR) Balparmak Nasıl Kullanılır?

Uzun yıllardır tükettiğimiz bal, tek başına tüketimi mümkün olduğu gibi bitki çaylarının içerisine atılabilir, ara öğün yiyeceklerinin içine koyulabilir ya da yanında tüketilebilir. Bunların yanında yulaf ezmesi, yoğurt gibi besinlerin içerisine de karıştırılarak çeşitli tarifler hazırlanabilir. Kullanım alanı sadece bunlarla sınırlı değildir. Bunların yanında ev yapımı tariflerinize ekleyerek daha lezzetli tarifler elde edebilirsiniz. Tüm bu kullanımlara ek olarak bal sağlık için zengin içeriğe sahip olduğundan tercih edebilirsiniz. Bakıldığında kullanımını kişi kendi tercihlerine ve damak tadına uygun bir şekilde ayarlayabildiğinden dolayı da kullanımı oldukça basittir.