Balparmak Katla Balla Çiçek Balı (120*7 Gr)

Ürün Kodu:1000370

%25
480,00 TL 362,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bal Çam Katla Balla (120*7 GR) Balparmak Özellikleri

  • Miktarı: 7 gram
  • Kullanım Alanları: Çay, kek, tatlı
  • Net Miktar :120 Adet
  • Saklama Koşulları: Buzdolabı

Bal hem yemeklerin içerisinde hem de içeceklerin içinde kullanılır. Çaydan süte kadar birçok içeceğe uyan bal oldukça sağlıklıdır. Birçok ülkede satışı bulunan bal çam katla balla Balparmak özellikleri arasında paketin içerisinde 120 adet bulunması yer alır. Kahvaltı masalarının ve piknik alanlarının vazgeçilmezidir. Toptan çam balı ihtiyacını karşıladığı için tercih edilir. Bu ürünün kendine has koyu rengi ve tadı ile diğer bal çeşitlerinden farklıdır. Çam balı içerisinde bulundurduğu yüksek besin değerleri sayesinde insan vücudunu gün boyu dinç ve enerjik tutar. Doğal gıdalar arasında Balparmak çam balı önemli bir yere sahiptir.

Bal Çam Katla Balla (120*7 GR) Balparmak Nerelerde Kullanılır?

Her kahvaltının vazgeçilmez parçası olan Balparmak lezzet bakımından oldukça iyidir. Tek kullanımlık paketleri ile kolaylık sağlar. Bal çam katla balla Balparmak fiyatları araştırıldığında kişilerin bütçesine uygun olduğu görülebilir. 7 gram 120’li paketi ise194.47 TL’dir. Pratik kullanımı ile hem ekmeğinizin üzerine hem de çayınıza dökerek tatlandırabilirsiniz. Bal çam katla balla sadece içeceklerin içerisinde değil aynı zamanda kek ya da böreklerin üzerinde de kullanılır. Kahvaltı masalarında ve piknik alanlarında ideal paketi ile pratik kullanım şansı tanır. Balparmak çam balı genel olarak şekersiz tatlılara tat ve lezzet katmak için ilave edilir. Kendine has tadı ile tüm tarifleri en iyi şekilde renklendirmeyi başarır.

Bal Çam Katla Balla (120*7 GR) Balparmak Neden Tercih Edilmeli?

Bal yıllardır her kahvaltının olmazsa olmaz ürünüdür. Bal sadece kahvaltılara değil içeceklerin içerisine de lezzet katar. Bal çam katla balla pratik paketi ile kolay kullanım sağlar. Tek bir hamle ile açılan paketi tercih edilme nedenlerinden birisidir. Özel bir üretim alanına sahip olan bu balın bir paketi yaklaşık olarak 7 gramdır. Hem eğlenceli hem de kolay kullanımı sayesinde çay bardağına kolay bir şekilde dökülür.