Balparmak Süzme Çiçek Balı (1*4kg)

Ürün Kodu:1000396

%20
1.750,00 TL 1.395,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Balparmak Bal Çiçek Süzme (1* 4 KG) Özellikleri

  • Miktarı: 1*4 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Kahvaltılık
  • Bal Çeşidi: Süzme Bal Çiçek

Balparmak bal çiçek süzme (1* 4 KG) özellikleri içerisinde 4 kilogram olması bulunur. Ülkemizde ve hatta dünyada süzme çiçek balı tüketimi oldukça yaygındır. Gramajından dolayı süzme çiçek balı genel olarak kahvaltı sofralarında tercih edilir. Balparmak süzme çiçek balı içerisinde bulundurduğu vitaminler ile öne çıkar. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendini en iyi şekilde geliştirmeyi başaran Balparmak, bal sektöründe oldukça sağlam bir altyapıya sahiptir.

Balparmak Bal Çiçek Süzme (1* 4 KG) Nerelerde Kullanılır?

Toptan süzme balı almak istiyorsanız bal çiçek süzme satın almak en iyi tercih olabilir. Altın sarısı rengi ile dikkat çekmeyi en iyi şekilde başarır, süzme çiçek balı uzun süre kullanılır ve asla şekerlenmez. Balparmak bal çiçek süzme (1* 4 KG) fiyatları oldukça bütçe dostu olduğu için uygundur. Süzme çiçek balı sadece tereyağlı ekmeklerin üzerinde değil sıcak içeceklerin içerisinde de kullanılır. Süzme çiçek balı günümüzde en çok tercih edilen bal çeşididir.

Balparmak Bal Çiçek Süzme (1* 4 KG) Faydaları Nelerdir?

Bal gibi değerli bir besinin faydaları saymakla bitmez. Sıcak içeceklerin içerisine ilave edildiği takdirde soğuk algınlığın ve öksürüğün tedavisinde fayda gösterir. Süzme çiçek balı dünyada ve hatta ülkemizde birçok coğrafyada en iyi şekilde üretilir. Süzme çiçek balı genel olarak tatlı tariflerini renklendirmek için kullanılır. Süzme çiçek balı diğer bal çeşitlerine göre daha çok tercih edilir. Kendine has altın sarısı rengi ile bilinir.