Kellogg's Special K Çikolatalı (1*400g)

Ürün Kodu:1014823

76,70 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kellog's Special K Çikolatalı (1*400gr) Özellikleri Nelerdir?

  • İçerik : Çikolatalı
  • Miktar : 400 gr
  • Porsiyon Ölçüsü :40 gr
  • Kalori: 385 kcal
  • Kullanım Türü : Sütlü – Sütsüz Tariflerde

 

Kellog's Special K Çikolatalı (1*400gr) özellikleri bakımından zengindir. Tadı çikolata ile daha hafif hale getirilmiştir. İçerisinde bulunan çikolata kaplı gevrekler ile sabah kahvaltılarını daha lezzetli hale getirir. Bu ürün süt, yoğurt ile karıştırarak yenilebilir. Sade yemek isteyenler için çerez gibi de tüketilebilir.

Kellog's Special K Çikolatalı (1*400gr) Kimler Tüketebilir?

Sabah kahvaltı yapacak zamanı olmayanlar için Special K Çikolatalı (1*400gr) Kellog’s kurtarıcı bir üründür. Aile boyu tüketilebilir. Yani aile tipi tahıl gevrek olarak nitelendirilir.  İçerisinde bulunan zengin B vitamini sayesinde günlük ihtiyaç olan besin değerlerini almanıza yardımcı olabilir. Kahvaltıda tüketilebilir ancak diğer öğünlerde de yemek mümkündür. Öğle arası kısa olanlar, akşam geç saatte yemek yemek istemeyenler bu ürünü yiyebilir. Kurtarıcı olması sayesinde geniş kesime hitap eder. Gluten alerjisi olmayan herkes yiyebilir. Büyük küçük yaş kısıtlaması yoktur. Okula giden çocuklardan işe giden yetişkinlere kadar herkes tüketebilir. Sabah kahvaltı yapmak istemeyen minikler için evinizde bulundurabilirsiniz.

Kellog's Special K Çikolatalı (1*400gr) İçerisinde Neler Var?

Kellog's Special K çikolatalı  fiyatı dönem dönem değişiklik gösterebilir. İçerisinde çikolata kaplı gevrekler vardır. 400 gr olarak satılır. Bir porsiyonu yani 40 gr gevrekte 154 kalori vardır. İçerisinde kuru kırmızı meyveler yoktur, sadece çikolatalıdır. Ayrıca normal gevrek ve dış kısmı çikolata ile kaplanmış gevrek karışık halde bulunur. Yulaf ezmesi, pirinç gevreği, buğday gevreği de içinde bulunan diğer malzemelerdir. Besin değeri bakımından yüksektir. B vitaminler ve folik asit başlıca bulunan vitaminlerdir. Yağ oranı düşüktür. Böylece diyet için rahatlıkla tercih edilir. Demir kaynağı olmasının yanı sıra lif bakımından da zengindir.