Kellogg's Special K Kırmızı Meyveli (1*400g)

Ürün Kodu:1014822

92,85 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kellogg's Special Kırmızı Meyveli (1*400gr) Özellikleri Nelerdir?

  • Aroma : Çilek
  • İçinde bulunan tahılllar: Tam buğday, pirinç gevreği, buğday unu, yulaf unu
  • İçinde bulunan vitaminler : B1, B2, B6, B12, folik asit
  • Kullanım Türü : Sütlü – Sütsüz Tariflerde

 

Kellog's special kırmızı meyveli (1*400gr) özellikleri incelendiğinde besin değeri bakımından oldukça yüksek olduğu görülür. Kahvaltıda, öğle vakti ya da akşam tüketilebilir. Özellikle sabah kahvaltı yapmak istemeyenler ya da kahvaltıya zaman ayıramayanlar için ideal bir öğün oluşturur. Ürün içerisinde kurutulmuş kırmızı meyveler, buğday, pirinç gevreği ve tahıllar bulunur. Lezzetli olması sebebiyle aile boyu tüketilebilir. İçeriğinde az miktarda gluten bulunur.

Kellog's Special Kırmızı Meyveli (1*400gr) Hangi Vitaminleri İçerir?

Aile tipi tahıl gevrek arayanlar için Special Kırmızı Meyveli Kellog's ideal bir seçim olacaktır. İçerisinde günlük ihtiyaç olan vitaminler yer alır. Kahvaltıda farklı lezzet arayanlar, kısa süre içerisinde kahvaltısını yapıp evden çıkmak isteyenler ya da kahvaltısını başka bir yerde yapacak olanlar için önerilir. Gevreğin içine süt ekleyerek tüketmek mümkündür. Bunun dışında gevreği sade olarak da yiyebilirsiniz. Gevrek içerisinde bulunan vitaminler B1 vitamini, B6 vitamini, folik asit, B2 ve B12 vitaminleri şeklinde sıralanabilir. İçerisinde bulunan yulaf parçaları sayesinde uzun süre tok kalmayı sağlar. Tokluk hissini sağlarken vitamin açısından da oldukça zengindir.

Special Kırmızı Meyveli (1*400gr) Kellog's Nasıl Tüketilir?

Gevrek içerisinde kurutulmuş meyve sevenler bunu evde yapamıyorsa bu ürünü alabilir. Hem lezzetli hem de kolay hazırlanabilir olması sayesinde çok tercih edilir. Ürünün tüketimi sade gevrek olarak yenilebileceği gibi sütle de tüketilebilir. B vitamini ve folik asit bakımından oldukça değerlidir. Düşük kalori miktarı ve doyurucu özelliği ile sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi niteliğindedir. İçerisindeki tahıllar uzun süre tokluk hissi verir. Üzerine ekleyeceğiniz sütü ısıtmanıza gerek yoktur. Soğuk süt ekleyerek kullanabilirsiniz. Kellog's special kırmızı meyveli fiyatları için siteyi ziyaret edebilirsiniz.