Fora Dilimli Yeşil Zeytin (1*8 Kg)

Ürün Kodu:1009233

%27
1.920,00 TL 1.399,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Zeytin Yeşil Dilimli (1*8KG) Fora Özellikleri

  • Net Miktar: 8 Kg
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • İçindekiler: Zeytinyağı, yeşil zeytin, tuz
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda muhafaza edilmelidir

 

Zeytin yeşil dilimli Fora özellikleri ile dikkat çeker ve birbirinden farklı tariflerde kullanılabilir. Lezzeti ve içeriğindeki zeytinyağı oranıyla birlikte besleyicidir. Tüm tariflerinizde dekor amaçlı kullanıma uygundur. Özellikle pizza ya da poğaça yaparken dilimle yeşil zeytini kullanabilirsiniz. Yeşil zeytin son derece faydalıdır ve yüksek oranda vitamin barındırır. Bol etli yeşil dilimli zeytin otomasyon sistemleri kullanılarak içeriğindeki çekirdeğinden ayrılır. Bu sayede etli kısım dilimlenir ve birbirinden farklı tarifler için kullanılabilir. Fermente süresi sonunda olgun hasat döneminde elde edilen yeşil zeytinler dilimlenerek mutfaklarda birbirinden farklı alanlarında tercih edilir.

Zeytin Yeşil Dilimli (1*8KG) Fora Nasıl Kullanılır? 

Zeytin yeşil dilimli Fora fiyatları hakkında ürün listesinden detayları öğrenmeniz mümkündür. Gramaja göre yeşil dilimli zeytin fiyatları farklıdır. En uygun fiyatlarla dilimli yeşil zeytine ulaşmanız mümkündür. Kullanım alanı geniş olan yeşil dilimli zeytin birbirinden farklı tariflerinize lezzet katar. Sandviç yaparken, pizza, poğaça, salatalar da kullanıma uygundur. İsterseniz farklı tariflerle de tercih edebilirsiniz. Damak zevkinize bağlı olarak kullanım alanını çeşitlendirebilirsiniz. Dilimli yeşil zeytin hem görsel anlamda eşsiz bir dekor olur hem de lezzeti ile birlikte damak zevkinize hitap eder. Özellikle börek ya da sandviçlerde ya da salatalar da tercih edilebilir. Yeşil dilimli zeytin çekirdeği özenle çıkarılmıştır ve bol etli yapısıyla birlikte sevdiğiniz lezzeti sağlar.

Zeytin Yeşil Dilimli (1*8KG) Fora Faydaları Nelerdir? 

Dilimli zeytin özenle çekirdeğinden ayıklandığından kullanım kolaylığı sağlar. Güvenle her öğünde ve çeşitli tariflerde kullanabilirsiniz. Dilimli yeşil zeytinin çeşitli öğünlerde tüketimi özellikle yapraklı sebzelerle faydasını ikiye katlar. Salatalara hem renk anlamında farklı bir dokunuş sağlar hem de tadıyla birlikte salatayı tamamlar. Özenle et kısmından ayrılan çekirdekler dilimlenerek siyah yeşil dilimli zeytin kullanımını kolaylaştırır. Sizi asla yormadan sevdiğiniz lezzet rahatlıkla tüketilebilir.