Mis Tam Yağlı Beyaz Peynir (1*17kg)

Ürün Kodu:1014345

1.967,72 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Peynir Beyaz Tam Yağlı Özellikleri

  • Miktarı: 1*17 kg
  • Kullanım Alanları: Börek, makarna, unlu mamuller yapımında
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde
  • Kalori (100gr) : 309 kalori

 

Beyaz peynir mutfakların vazgeçilmez gıdaları arasında yer alır. Kullanım alanı son derece geniştir. Makarna, börek, poğaça yapımında olduğu gibi aynı zamanda kahvaltılarında temel gıda ürünü olarak tercih edilir. Türk mutfağının en çok sevilen lezzetleri arasında yer alır. Mis peynir beyaz tam yağlı özellikleri ve kalitesiyle profesyonel mutfakların ihtiyacını karşılar. Köklü bir firma olan Mis tarafından el değmeden üretilir ve ambalajlanır. Teneke kutuda olan peynirin kapağı açıldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza edilebilir. Açıldıktan sonra içinde olan suyu ile aynı tazeliğini uzun süre korur.

Mis Peynir Beyaz Tam Yağlı Nerelerde Kullanılır?

Otel, kafe, restoran, pastane, catering firmalarının peynir ihtiyacını 17 kiloluk büyük ambalajı ile karşılar. Lezzetlidir ve kahvaltılarda beğenilerek tüketilir. Aynı zamanda içine koyulduğu yemeklerin, poğaça ve böreklerinde çok lezzetli olmasını sağlar. Toptan beyaz peynir alışverişi için ideal ürün olmayı benzersiz lezzeti ile başarır. Profesyonel mutfakların peynir ihtiyacını ekonomik miktarı ile karşılar. İşletmelerin peynir ihtiyacını karşılamanın yanında yapılan yiyeceklerin lezzetinin de maksimum olmasını sağlar.

Mis peynir beyaz tam yağlı fiyatı net 17 kilo olan miktarı ile tercih edilir. El değmeden üretilen beyaz peynir içinde zararlı maddeler bulunmaz. Hijyenik tesislerde üretilir ve ardından satışa sunulur. 17 kilo olarak alınması ile beyaz peynir ihtiyacının uzun süre için karşılanmasını sağlar. Kahvaltılarda kullanılması sırasında rahatça kesilir ve tabaklara yerleştirilir. Dağılmaz ve görünümü de iştah açıcıdır.

Mis Peynir Beyaz Tam Yağlı Faydaları Nelerdir?

Süt ürünleri arasında yer alan beyaz peynir son derece faydalı olması ile dikkatleri çeker. Beyaz peynir profesyonel mutfaklarda yapılan yemeklerin ve unlu mamullerin lezzetli olmasını sağlar. Her gün tüketilmesi ile bedenin kalsiyum ihtiyacı karşılanır ve güçlü kemiklere, dişlere sahip olunur. Peynirin sunduğu faydalardan maksimum yararlanmak için kaliteli olan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Marka tarafından titiz şekilde kaliteli olarak üretilir ve peynirden alınmak istenen fayda tam olarak alınır. İşletmenizin peynir ihtiyacını karşılamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.