Mis Yarım Yağlı Beyaz Peynir (1*17kg)

Ürün Kodu:1014344

%30
2.550,00 TL 1.790,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Peynir Beyaz Yarım Yağlı (1*17kg) Özellikleri 

  • Ürün Miktarı : 17 Kg
  • Ürün Tipi : Beyaz Peynir 
  • Ürün Çeşidi : Yarım Yağlı 
  • Raf Ömrü : 2yıl

Mis peynir beyaz yarım yağlı özellikleri açısından bakıldığında lezzeti ön plana çıkar. Yarım yağlı beyaz peynir, diğer peynir çeşitlerine göre daha düşük yağ içeriğine sahiptir. Bu peynir, düşük yağ oranıyla tercih edilir. 

Özenle seçilen malzemelerden üretilir ve tüketiciye sunulur. Yarım yağlı beyaz peynir, kahvaltılarda, salatalarda, böreklerde, sandviçlerde ve diğer yemeklerde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu beyaz peynir, hijyenik ve gıda güvenliği proseslerine uygundur.  Ev dışı profesyonel işletmelerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.  

Mis Peynir Beyaz Yarım Yağlı (1*17kg) Nerelerde Kullanılır? 

Mis peynir beyaz yarım yağlı fiyatları ekonomik ambalajıyla hesaplı, bütçe dostu ve kullanışlıdır. Mis markalı yarım yağlı beyaz peynir, ev dışı profesyonel işletmelere özel olarak üretilmiş olup birçok farklı sektörde ve işletmede yaygın olarak kullanılmaktadır. Restoranlar ve kafelerde kahvaltı menülerinde, sandviçlerde, salatalarda ve diğer yemeklerde yarım yağlı beyaz peynir tercih edilir. Ayrıca, meze tabaklarında ve peynir tabaklarında kullanıma uygundur. Otel ve konaklama tesislerinde kahvaltı büfelerinde, açık büfelerde ve restoranların menülerinde yer alır. 

Misafirlerin kahvaltı tercihleri arasında yer alır ve çeşitli yemeklerde besleyici özelliğiyle tercih edilir. Okul kantinleri, işyeri yemekhaneleri ve diğer benzer kurumlar, öğle yemeklerinde Mis markalı yarım yağlı beyaz peyniri yüksek besin değeriyle kullanılır. Havaalanları, tren istasyonları, otobüs terminalleri ve diğer seyahat işletmeleri, yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mis markalı yarım yağlı beyaz peyniri güvenle kullanır. Kafe ve restoranlarda, atıştırmalık menülerinde ve sandviçlerde doyurucu, lezzetli ve düşük kalorisi ile tercih edilir. 

Mis Peynir Beyaz Yarım Yağlı (1*17kg) Avantajları Nelerdir? 

Beyaz peynir ev dışı tüketim sektöründe besleyici özelliği, yüksek protein içeriği, düşük kalorili özelliğiyle tercih edilir. Otel, restoran, kafeterya ve catering şirketleri gibi işletmelerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılar. Bu ürün, başta kahvaltı hizmeti veren restoranlar olmak üzere otel ve kafeler için ekonomik ambalajı, güvenli marka tercihi ve lezzetli içeriğiyle ideal bir tercih olur. Yalnızca kahvaltı sunumlarında değil birçok gıda üretiminde kullanılır. 

Unlu mamullerde, börek çeşitlerinde, poğaça ve açma tariflerinde lezzetli sonuçlar verir. Bu yarım yağlı beyaz peynir 17 kilogramlık ekonomik ambalajıyla toplu tüketime uygun olarak üretilmiştir. Hijyenik üretim koşullarında tüm gıda proseslerine uygun olarak üretilen ürün güvenle tüketilir. Bu ürün, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için daha birçok ev dışı profesyonel işletmede öncelikli olarak tercih edilebilir. Her işletme ve sektörün ihtiyaçlarına göre farklı şekillerde kullanılabilir ve menülerinde zengin sunum özelliğiyle çeşitlilik sağlar.