Mis Rulo Tereyağı (1*1kg)

Ürün Kodu:1012815

%29
420,00 TL 299,90 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Tereyağ Rulo (1*1 Kg) Özellikleri

  • Miktarı :1 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Süt ve Süt Ürünleri
  • Gıda Malzeme Çeşidi: Tereyağ

 

Damaklarda enfes ve unutulmaz bir lezzet bırakan Mis tereyağ rulo, bu lezzetin özünü sütün doğallığından alır. 1 kilogramlık ambalajlar halinde satışa sunulan Mis tereyağ rulo, kahvaltı sofralarından akşam yemeklerine varıncaya kadar hemen hemen her öğünde gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir üründür. Süt ve süt ürünleri kategorisinde yer alan Mis tereyağ rulo özellikleri bakımından birçok yönden fark yaratır. Kahvaltı ve yemeklerin vazgeçilmez ürünü olan tereyağı ile hem tadına doyum olmayacak kahvaltılar hem de birbirinden lezzetli yemekler yapılmış olunur.

Mis Tereyağ Rulo (1*1 Kg) Nasıl Kullanılır?

Birçok farklı kullanım alanı olan ve tamamen kullanıcılarının tercihine göre değişim gösteren Mis tereyağ rulo fiyatları tüm kullanıcıları açısından kolay alım imkânı sağlayacak şekilde en uygun seviyelerde belirlenir. Bu sayede her kullanıcının bu ürüne maddi anlamda herhangi bir zorluk yaşamadan erişim sağlaması mümkün hale gelir. Her öğünde kullanım imkânı olan tereyağı hem kahvaltıların hem de öğle ve akşam yemeklerinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır.

Kahvaltılarda ekmeğe sürülerek tüketilebilen tereyağı, çökelek ile birlikte ya da tereyağlı yumurta yapımında kullanılması yönünde farklı işlevlere sahiptir. Yemeklere lezzet katması bakımından birçok yemeğin yapım aşamasında da etkili bir şekilde kullanılan tereyağı, mutfaklardan eksik olmayan bir ürün olması özelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Birçok yönden zengin bir içeriğe sahip olan tereyağı, miktarı abartılmayacak şekilde kahvaltı ve yemeklerde gönül rahatlığıyla kullanılır. Bu yönde kullanım alanı olan tereyağı her yemekte olduğu gibi kahvaltılarda da sade yağ olarak kullanılır.  

Mis Tereyağ Rulo (1*1 Kg) Faydaları Nelerdir?

Tereyağı mutfaklarda sıkça kullanılan yağ çeşitlerinden biridir. Özellikle yemeklerde sıvıyağ yerine tercih edilir. Hem lezzeti hem de besleyici oluşu açısından çok sık tercih edilir. Hem tatlılarda hem de pilavlarda oldukça sık tercih edilir. Tereyağının damaklarda bıraktığı lezzet birçok yemek çeşidinde ortaya çıkar.

Oldukça lezzetli görüntü ve kokusu ile mutfakların baş tacı olan ve geçmişten günümüze gelinceye kadar mutfaklardan eksik edilmeyen tereyağ kategorisinde yer alan bu ürün, birçok yönden fayda sağlayan bir üründür.