Barilla Fettucine Makarna (1*500g)

Ürün Kodu:1005203

%11
110,00 TL 98,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Fettucıne (1*500gr) Barilla Özellikleri

  • Miktarı: 500 gr
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Fettucine Barilla özellikleri yanı sıra eşsiz lezzeti ile birlikte damak zevkine hitap eder. Özel şekli ile birlikte özellikle mantar sosa çok yakışır. İştah açan görünümü sofralarınızdan eksik olmaz. Mükemmel lezzet tek başına ya da birçok farklı yemekle tercih edilebilir. Birbirinden farklı tarifler de kullanabilirsiniz. Ayrıca makarnanın içeriğindeki besleyici oran doyurucudur. Doyuruculuğu yüksek makarnanın mükemmel lezzeti ile hem görsel anlamda hem de tadım anlamında eşsiz bir deneyim yaşarsınız. Farklı soslar deneyerek makarnanın lezzetini ve besleyici değerini ikiye katlayabilirsiniz.

Makarna Fettucine (1*500gr) Barilla Nasıl Kullanılır? 

Makarna Fettucine Barilla fiyatları hakkında ürün incelemelerini yapmak için fiyat listesini kontrol edebilirsiniz. Dakikalar içerisinde hazırlanan yemekler yapabilir. Yanında isterseniz sos hazırlayabilir ya da sade bir şekilde tüketebilirsiniz. En çok baharatlı veya mantarlı soslarla tercih edilir. Damak zevkinize uygun sosları dilediğiniz şekilde yapabilir ve makarnayla buluşturabilirsiniz. Hızlı ve pratik öğünler oluşturmanız adına mutfaklarda mutlaka bulunmalıdır. Elinizin altında olması gereken bu özel lezzet herkesin severek tüketeceği mükemmel öğünler yaratır. Ayrıca eşsiz lezzeti ile besleyici değeri son derece yüksektir.

Makarna Fettucine (1*500gr) Barilla Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna, istediğiniz her türlü öğünde ana yemeklerin yanında tercih edilebilir ya da tek başına bir öğün olarak tüketilebilir. Mükemmel lezzetleri yakalamak için belirtilen oranda haşlamanız yeterlidir. Tek yapmanız gereken damak zevkinize uygun bir sos hazırlamaktır. İster hazır soslardan üzerine dökebilir isterseniz kendi sosunuza hazırlayabilirsiniz. Böylece besleyici değerini daha da artırabilirsiniz. Tavuklu soslara çok yakışır.