Barilla Kelebek Makarna (1*2 Kg)

Ürün Kodu:1005243

%12
130,00 TL 114,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Kelebek (1*2kg) Barilla Özellikleri

  • Net Miktar: 2 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Kelebek Barilla özellikleri, görünümü ve tadıyla birlikte her mutfakta bulunur. Kelebek makarna oldukça doyurucudur. Dilediğiniz her türlü yemeğin yanında yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca yemeklerin yanında tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz tek bir öğün olarak en besleyici değeri yüksek yemekler yapılabilir. Steril ortamlarda el değmeden hazırlanır ve ürün ambalajı besleyici değeri korur. Uzun süreli taze bir şekilde kelebek makarnayı tüketmeniz mümkündür. Yapım aşaması basittir ve herkes tarafından tercih edilebilir. Mutfaklarda büyük kurtarıcınızdır. İster ana yemeklerin yanında isterseniz tek bir öğün olarak tüketebilirsiniz.

Makarna Kelebek (1*2kg) Barilla Nasıl Kullanılır? 

Makarna Kelebek Barilla fiyatları ürün listesinde bulunur. Birbirinden farklı fiyatlar ürün listesinde sunulmuştur. Bunun yanında içeriğindeki besleyici değeri ile birlikte yanında tercih edeceğiniz sos bu besleyicilik değerini iki katına çıkarır. En sık tercih edilen soslardan biri domates sosu ya da yoğurtlu sostur. Ayrıca diğer farklı sosları damak zevkinize uygun bir şekilde hızlıca hazırlayabilirsiniz. Yapım aşamasında kolay ve pratik olduğu için herkesin kolayca öğünler hazırlayabilmesine imkan tanır. Dakikalar içerisinde istediğiniz her türlü sosla servise hazırdır.

Makarna Kelebek (1*2kg) Barilla Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna çeşitlerinden biridir ve hemen her mutfakta bulunur. Elinizin altında bulunması pratik ve hızlı yemekler yapabilmenize olanak tanır. İşletmenizde iİster salatasını yapabilir isterseniz farklı soslarla tercih edebilirsiniz. Hızlıca pişer ve yapımı son derece pratiktir. Bunun yanında özenle hazırlanmış ambalajı tazeliği her zaman korur. Bu sebepten dolayı kişi sayısına göre istediğiniz miktarı ayarlayarak en taze öğünler yapabilirsiniz. Ürün ambalajında belirtilen süre kadar pişirme süresinde hızlı ve pratik bir öğün hazırlayabilirsiniz.