Barilla Pennette Kalem Makarna (1*2 Kg)

Ürün Kodu:1005280

%12
130,00 TL 114,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Pennette Kalem (1*2kg) Barilla Özellikleri

  • Net Miktar: 2 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Pennette Kalem Barilla özellikleri ve tadıyla ve besleyici değeri ile tercihiniz olabilir. Hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasıyla bilinir. Bunun yanında kalem makarna ya her türlü sos çok yakışır. Sos tercihiniz tamamen damak zevkinize kalmıştır. İstediğiniz çeşitli sosları yapabilmeniz mümkündür. Her damak zevkine uyacak lezzetler ortaya çıkarılabilir. Bunun yanında el değmeden steril ortamlarda hazırlanır. Hiçbir koruyucu malzeme içermez. Bu sayede güvenle tercih edilebilir. Tadıyla aradığınız lezzeti ortaya koyar. Tek başına bir öğün olarak tüketilebilir ya da farklı yemeklerin yanında tercihiniz olabilir.

Makarna Pennette Kalem (1*2kg) Barilla Nasıl Kullanılır? 

Makarna Pennette Kalem Barilla fiyatları indirimli rakamlarıyla tercih edilebilir. Bütçe dostu rakamlarıyla her mutfakta bulunması gerekir. Bu özel lezzet birbirinden keyifli yemekler yapabilmeye olanak tanır. Özellikle misafirleriniz geldiğinde sunumuyla ve lezzeti ile özel soslarla servis edilebilir. Kırmızı et veya dilerseniz beyaz et yemeklerinin yanına çok yakışır. Buna ek olarak isterseniz sebze yemekleri ile de tercih edebilirsiniz. Her çeşit yemek kalem makarnayla mükemmel uyumu yakalar. Üzerine tercih edeceğiniz soslar kendi damak zevkinize göre şekillenebilir. Yapımı pratik olduğu için herkes tarafından rahatlıkla öğünler hazırlanabilir. Kaynamış suya bir miktar tuz atarak kişi sayısına göre kalem makarnayı pişirmeniz mümkündür. Pratik yapımı ile birlikte damak zevkinize uyar.

Makarna Pennette Kalem (1*2kg) Barilla Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna en özel ve en besleyici tariflerin yapılabilmesine olanak tanır. Mutfaklarda büyük kurtarıcınızdır. Çünkü hızlı ve pratik şekilde yemekler hazırlayabilmenize imkan tanır. Doyurucu öğünler yapılabilir ve damak zevkinize göre çeşitli soslarla bu özel lezzetin tadını istediğiniz seviyeye çıkarabilirsiniz. İster mantar sos ister domatesli ya da kıymalı sos tercihiniz olabilir. Bunun yanında farklı baharatlarla lezzetlendirmek mümkündür. Her çeşit lezzet kalem makarnaya yakışır.