Barilla Peynirli Tortellini Makarna (1*250 Gr)

Ürün Kodu:1005319

%12
130,00 TL 115,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Tortellini Peynirli (1*250gr) Barilla Özellikleri

  • Net Miktar: 250 Gr
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta, peynir
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Tortellini Peynirli Barilla özellikleri ve yüksek protein ilavesi ile birlikte herkesin seveceği lezzetler sunar. İçeriğinde peynir bileşeni barındırır ve bu özel lezzet bolca kalsiyum zenginidir. İştah açan eşsiz görünümü ile birlikte sofraların vazgeçilmezidir. Her sofrada çeşitli yemeklerle tercih edilebilir. İster kırmızı et isterseniz beyaz et tercihlerinizde peynirli makarnayı kullanabilirsiniz. Hamur içeriğinde peynir kullanılmıştır. Daha özel ve sıra dışı bir lezzet kazandırılmıştır. Farklı bir tat arayanların tercihidir. Bu özel lezzetle birlikte pişireceğiniz çeşitli yemeklerin yanına en uyumlu lezzeti kazandırabilirsiniz. Kırmızı et ya da dilerseniz beyaz et ile peynirli makarnayı tercih edebilirsiniz. Makarnanın mükemmel kıvamı kısa süre içerisinde pişirilebilen eşsiz lezzetler ortaya koyar.

Makarna Tortellini Peynirli (1*250gr) Barilla Nasıl Kullanılır? 

Makarna Tortellini Peynirli Barilla fiyatları bütçenize dost rakamlarla ürün listesinden incelenebilir. Ayrıntılı fiyat listesi ile birlikte ürünlerin gramajına göre farklı fiyatları bulabilmeniz mümkündür. Bu eşsiz lezzet bütçenizi aşmaz. Mutlaka denemeniz tavsiye edilir. Farklı tatlar arayanlar peynirli makarnayı menülerinde kullanabilir. Peynir oranı tam kıvamında tutturulmuştur. Pişirmesi basit ve kolaydır. Sıcak suda haşlanarak kısa süre içerisinde yapılabilir. Her çeşit sosla taçlandırılabilir. Damak zevkinize uygun sos seçimi yapılabilir. Bu hususta tercihinize kalmış soslar pişirme sırasında ya da piştikten sonra makarnanın üzerine servis edilebilir.

Makarna Tortellini Peynirli (1*250gr) Barilla Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna içeriğinde peynir bileşenleri ile birlikte eşsiz bir tat sağlar. Makarnanın peynir ile buluşması mükemmel lezzeti farklı bir çeşide dönüştürmüştür. Aranan lezzet peynirli makarna ile sağlanabilir. Dilerseniz üzerine sos dökebilir ya da hiçbir sos tercih etmeden sade tüketim gerçekleşebilir. Her yemekler çok yakışan lezzetler elde edilebilir. Tercihinize bağlı olarak sos seçiminde ister salça ister kıymalı sos isterseniz farklı çeşit soslarla damak zevkinize hitap edebilir. Mutfaklarda elinizin altında bulunması gerekir. Pratik ve hızlı yemekler yapabilmeye olanak tanır. Eşsiz tatlar yakalamak isteyenler peynirli makarnayı tercih edebilir.