Barilla Rigatta Penne Büyük Kalem Makarna (1*2 Kg)

Ürün Kodu:1005279

%17
130,00 TL 108,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Penne Rigatte Byk Kalem (1*2kg) Barilla Özellikleri

  • Net Miktar: 2 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Penne Rigatte Byk Kalem Barilla özellikleri en mükemmel lezzetleri yapabilmenize olanak tanır. Şekli ile birlikte hızlı sürede pişer ve durum buğdayından elde edilen özel içeriği tercihiniz olabilir.Ambalajı daima tazeliğini korur. Özenle hazırlanır ve el değmeden steril ortamlarda üretilir. Bu sayede hiçbir koruyucu malzeme içermez ve mutfaklarda tercihiniz olabilir. Her mutfakta mutlaka elinizin altında bulunmalı ve hızlı yemekler yapabilmeye olanak tanır. Zaman sorunu yaşadığınızda birbirinden farklı soslarla tek bir öğün şeklinde tüketebilmeniz mümkündür.

Makarna Penne Rigatte Byk Kalem (1*2kg) Barilla Nasıl Kullanılır? 

Makarna Penne Rigatte Byk Kalem Barilla fiyatları ürün listesi üzerinden görüntülenebilir. Pratik tarifler hazırlayabilmek adına mutfaklarınızda bulunmalıdır. Tadı damağınızda kalacak lezzetlerin sahibi yapar. Bu özel lezzet büyük boyutlarıyla birlikte her türlü sosa çok yakışır. İster kremalı mantar sos isterseniz salçalı sosla veya kıymalı sos tercihiniz olabilir. Tamamen damak zevkinize kalmış şekilde soslarla lezzetine lezzet katabilirsiniz. Pişirilmesi son derece kolaydır ve hızlı bir şekilde öğünler hazırlanabilir. Dakikalar içerisinde tam kıvamında pişen lezzetler yapabilirsiniz. Pişirmeyi kaynar su içerisinde haşlayarak gerçekleştirebilirsiniz. İçerisine damak zevkinize göre tuz ve sıvı yağ ekleyerek pişirmenin daha kolay gerçekleşebilmesine imkan tanıyabilirsiniz. Ayrıca içerisine sıvı yağ eklemeniz birbirine yapışmadan daha kolay bir şekilde pişirilebilmesine yardımcı olur.

Makarna Penne Rigatte Byk Kalem (1*2kg) Barilla Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna çeşidi ile birlikte en çeşitli soslar besleyici değeri arttırır. Sos seçiminde damak zevkinize hitap eden mükemmel soslar farklı lezzetlerle buluşturulabilir. Yapacağınız tariflerde damak zevkinize göre ister peynirli isterseniz kıymalı ya da mantarlı şekilde hazırlamak mümkündür. Oldukça pratik şekilde hazırlayabileceğiniz lezzetler yapılabilir. Bu özel lezzetleri birbirinden farklı soslarla karıştırabilirsiniz. Sos seçiminde özgür davranabilirsiniz. Her çeşit sos büyük kalem makarnaya çok yakışır.