Barilla Tortiglioni Kalın Kesim Makarna (1*500g)

Ürün Kodu:1005321

%14
35,00 TL 30,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Tortiglioni Kalın Ksm (1*500gr) Barilla Özellikleri

  • Net Miktar: 500 Gram
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Tortiglioni Kalın Barilla özellikleri, sahip olduğu lezzetli içeriği ve görseli ile mutfakların vazgeçilmezidir. Birbirinden farklı soslarla hazırlanabilir. Damak zevkinize hitap eden lezzetler yaratabilirsiniz. Eşsiz tadıyla birlikte herkesin seveceği öğünler hazırlanabilir. Makarnanın kalın kesim yumuşacık dokusuyla her çeşit sos çok yakışır. Birbirinden farklı soslarla her defasında farklı bir çeşit yakalayabilirsiniz. İster kıymalı sos isterseniz salçalı ya da tavuk soslu yapabilirsiniz. Lezzeti ile beklentilerinizi karşılayacak kalın kesin makarna küçükten büyüğe herkesin damak zevki için eşsiz lezzetler sağlar. Sofralarda isterseniz tek bir öğün şeklinde ya da dilerseniz farklı yemeklerin yanında servis edilebilir.

Makarna Tortiglioni Kalın Ksm (1*500gr) Barilla Nasıl Kullanılır? 

Makarna Tortiglioni Kalın Barilla fiyatları ürün listesinde bulunur. Grama göre ürünlerde farklı fiyatları inceleyebilirsiniz. Eşsiz lezzeti ile birlikte son derece besleyici olan kalın kesim makarna en lezzetli soslarla birleştirilir. Herkesin yapımına uygun kolayca hazırlanabilir menüler oluşturur. Sadece haşlanarak kolay ve pratik şekilde yemekler yapılabilir. Ayrıca haşlama sırasında dilerseniz sosla beraber makarnayı yapabilmeniz mümkündür. Dilerseniz makarnayı haşladıktan sonra sos ekleyebilirsiniz. Her çeşit sosa çok yakışır ve ağızda dağılan yumuşacık dokusuyla beklediğiniz tadı sağlar. En çeşitli yemekleri yapabileceğiniz kalın kesim makarna hem görsel anlamda etkileyici görseller hem de sofralarda eşsiz lezzetler oluşturur.  Pişirme sırasında belirli miktar yağ ve tuz ekleyerek daha da lezzetli hale getirilebilir. Birbirine yapışmaması için az oranda yağ kullanmanız önerilir. Kişi sayısına göre istediğiniz kadar porsiyon hazırlayabilmeniz mümkün olur.

Makarna Tortiglioni Kalın Ksm (1*500gr) Barilla Faydaları Nelerdir? 

Hızlı ve pratik öğünler yapabilmek adına tercihiniz olabilir. Mutfaklarda kurtarıcınızdır. Bu sebepten dolayı mutfağınızdan asla eksik etmek istemeyeceksiniz.  Hem lezzeti ile hem de görünümü ile eşsiz bir sofra hazırlamanız mümkündür. Aradığınız lezzet kıvamı ve haşlama sonrasındaki yumuşacık dokusuyla sağlanır. İçerisinde hiçbir koruyucu madde içermez ve güvenle tercih edilebilir.