Piyale Boncuk Makarna (1*5kg)

Ürün Kodu:1011206

%8
130,00 TL 119,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Boncuk (1*5kg) Piyale Özellikleri

  • Net Miktar: 5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Boncuk Piyale özellikleri sayesinde hem görünümü hem de lezzeti ile birlikte damak zevkinize hitap eder. Boncuk makarna küçük boyutlarıyla birlikte eşsiz bir lezzete sahiptir. Her mutfakta bulunur ve elinizin altında hızlı ve pratik bir yemek yapabilmeye olanak tanır. Tercihiniz olacak boncuk makarna ile birlikte birbirinden farklı soslar deneyebilirsiniz. Çeşitli soslarla birlikte boncuk makarna lezzete lezzet katar. Makarna el değmeden steril ortamlarda özenle hazırlanır. Ayrıca ürün ambalajı tazeliği her zaman koruyacak şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede daima tam kıvamında lezzetleri hızlı ve pratik şekilde pişirmeniz mümkün olur.

Makarna Boncuk (1*5kg) Piyale Nasıl Kullanılır? 

Makarna Boncuk Piyale fiyatları incelemesi için ürün listesini kontrol edebilirsiniz. Liste üzerinden gramaja göre farklı fiyatlar incelemeniz mümkündür. Bunun yanında boncuk makarna mükemmel tadıyla birlikte aradığınız lezzet ortaya koyar. Yapımı son derece pratiktir ve herkes tarafından tercih edilebilir. Hızlı ve kolay bir yemek yapmak isteyen boncuk makarnayı yemeklerinde kullanabilir. Ayrıca boncuk makarna ile ister makarna salatası yapabilir isterseniz yemeklerin yanında tercih edebilirsiniz. Ana yemeklerin yanına çok yakışır. Kırmızı et ya da tavuk eti ile pişireceksiniz yemeklerle boncuk makarna tercih edilebilir. Üzerine domates sos, salça sos, kıyma sos ya da sebzeli sosları kullanabilirsiniz. Tamamen kendi damak zevkinize göre çeşitlendirebileceğiniz boncuk makarna geniş bir kullanım alanı içerisinde tercih edilebilir. Boncuk makarna ile birlikte eşsiz lezzetlerin sahibi olabilirsiniz.

Makarna Boncuk (1*5kg) Piyale Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna çeşitlerinden biri olan boncuk makarna mutfakların vazgeçilmezidir. Boncuk makarna ile birlikte her çeşit sos tercih edilebilir. Tek bir öğün şeklinde tüketebilmeniz mümkündür. Yemeklerin yanına ek olarak tercih edilebilir. Genellikle salça sos ya da yoğurt sosla sıklıkla tüketilir. Bu sayede özel lezzeti çeşitli öğünlerde tercih edebilirsiniz. İster öğle yemekleri ister akşam yemeklerinde boncuk makarna hızlı ve pratik yemekler oluşturur. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ya da koruyucu içermez.