Piyale Burgu Makarna (1*5kg)

Ürün Kodu:1011207

%8
130,00 TL 119,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Burgu (1*5kg) Piyale Özellikleri

  • Net Miktar: 5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Burgu Piyale özellikleri yanı sıra aynı zamanda eşsiz lezzeti ile bilinir. İçeriğinde birçok yararlı bileşen oldukça doyurucu ve damak zevkinize uygun öğünler hazırlamanıza yardımcı olur. Mükemmel lezzeti yakalamak için isterseniz farklı soslarla tercih edilebilir. Sos tercihiniz de tamamen kendi damak zevkinize kalmış şekilde burgu makarnayı lezzetlendirebilirsiniz. Hemen her mutfakta görülen burgu makarna tadı ve yumuşacık kıvamıyla birlikte sofralarda bulunur. Tazeliğini koruyan özel ambalajı ile burgu makarnayı tercih edebilirsiniz.

Makarna Burgu (1*5kg) Piyale Nasıl Kullanılır? 

Makarna Burgu Piyale fiyatları hakkında en ayrıntılı bilgiyi ürün listesinden inceleyebilirsiniz. Ürün listesinde gramaja göre farklı fiyatlar gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında burgu makarna lezzetiyle ve kolay yapımıyla tercihiniz olabilir. Sadece haşlanarak kolayca pişirebilmeniz mümkündür. Ürün ambalaj üzerinde nasıl pişirileceği detaylı şekilde açıklanır. Ayrıca pişirmede tuz ve yağ kullanmanız önerilir. Bu şekilde makarnaların birbirine yapışmadan tek tek haşlanabilmesine olanak tanırsınız. Makarnaya ilave olarak piştikten sonra üzerine istediğiniz sosu kullanabilirsiniz. Sade şekilde tüketimi uygun olsa da çeşitli soslarla daha da lezzetli hale gelir. Her defasında bir başka sos deneyerek burgu makarnayı mükemmel lezzete kavuşturabilirsiniz.

Makarna Burgu (1*5kg) Piyale Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna çeşitlerinden biri olan burgu makarnayla en lezzetli yemekleri yapabilmek mümkün olur.. Çeşitli tariflerde beğendiğiniz ve damak zevkinize uygun soslarla servis edilebilir. Sos hazırlarken istediğiniz her çeşit sos burgu makarna ya çok yakışır. İster domates ister salçalı sos yapabilir veya farklı baharatlarla lezzetlendirmeniz mümkündür. Ayrıca yoğurtlu sosla da oldukça lezzetlidir. Bu şekilde besleyici değeri iki katına çıkarılır.