Piyale Erişte (1*5kg)

Ürün Kodu:1011166

%8
130,00 TL 119,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Erişte (1*5kg) Piyale Özellikleri

  • Net Miktar: 5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Erişte Piyale özellikleri açısından doyurucu oranı yüksek birbirinden farklı tarifler için tercih edilebilir. İster sade isterseniz farklı çeşitleri bulunan erişte makarnayla mükemmel lezzeti yakalayabilirsiniz. Çeşitleri son derece farklı ve birbirinden lezzetli tarifler de tercih edilebilir. İsterseniz sade isterseniz üzerinde yoğurt sos ya da salça sos kullanabilirsiniz. Pratik yapımı ile dakikalar içerisinde öğünler hazırlayabilirsiniz. En lezzetli öğünlerle kendiniz ve sevdikleriniz için doyuruculuk oranı yüksek erişte makarnayı tercih edebilirsiniz.

Makarna Erişte (1*5kg) Piyale Nasıl Kullanılır? 

Makarna Erişte Piyale fiyatları hakkında detaylı inceleme yapmak isteyenler ürün fiyat listesini görüntüleyebilir. Liste üzerinden fiyatları incelemeniz mümkün olur. Ayrıca grama göre birbirinden farklı fiyatlar görüntüleyebilirsiniz. Geleneksel tarifi ile erişte makarna mükemmel lezzeti sağlar. Özenle paketlenen ambalajı uzun süre tazeliğini korur. En taze erişte makarnayla üzerinde dilediğiniz sosu kullanarak yemeklerin yanında servis edilebilir. İster tek başına isterseniz birçok yemeğin yanında yapılabilir. Görüntü anlamında daha farklı bir şekil elde etmek isteyenler bir miktar erişteyi rengi değişene kadar kavurur ve sonrasında geri kalan erişteyi de ekleyerek önerilen miktarda su ilavesi ile pişirmeyi sağlayabilir. Bunun yanında sıvı yağ ve tuz kullanımı önerilir

Makarna Erişte (1*5kg) Piyale Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna, hemen her çeşit yemeğin yanına çok iyi gider. İster kırmızı et isterseniz tavuk eti yemeklerinin yanına ayrıca sebze yemekleri ile tercihiniz olabilir. Mükemmel lezzet her türlü yemekle eşsiz bir tada sahip olabilmenize yardımcı olur. Damak zevkinize uygun bir şekilde sosla tamamlanabilir. İster sarımsaklı yoğurtlu sos isterseniz salçalı sos tercihiniz olabilir. Ayrıca üzerine sadece ceviz ekleyerek tüketmeniz mümkündür. Çeşitli tarifler de pratik ve kolay yapımıyla ilk aklınıza gelen yemeklerin başındadır.