Piyale İnce Uzun Tırtıl Makarna (1*kg)

Ürün Kodu:1011172

%8
130,00 TL 119,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna İnce Uzun Tırtıl (1*5kg) Piyale Özellikleri

  • Net Miktar: 5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna İnce Uzun Tırtıl Piyale özellikleri ve lezzetiyle birlikte birbirinden farklı yemekler yapabilmenize olanak tanır. Çeşitli tarifler de tercihiniz olabilir. Hazmı kolay ve sindirime dost içeriği ile güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca tok tutar ve ince uzun tırtıl makarnayla günün her saatinde istediğiniz öğünü hazırlayabilirsiniz. En lezzetli öğünler ince uzun tırtıl makarnayla yapılabilir. Besleyici değeri yüksek olan içeriğine dilerseniz farklı malzemeler ekleyerek eşsiz bir lezzet elde edebilirsiniz. Sofralarınızdan eksik olmayacak ince uzun tırtıl makarnayla birlikte yediden yetmişe herkesin damak zevkine hitap edecek yemekler yapabilirsiniz. Ayrıca pratik yapımıyla birlikte mutlaka elinizin altında bulunmalı ve hızlıca yemek yapmak gerektiğinde kolayca kullanmalısınız. En hızlı öğünleri yapabilir ve birbirinden farklı yemeklerin yanında sunabilirsiniz. Dilerseniz tek bir öğün şeklinde tüketilebilmesi mümkündür.

Makarna İnce Uzun Tırtıl (1*5kg) Piyale Nasıl Kullanılır? 

Makarna İnce Uzun Tırtıl Piyale fiyatları liste üzerinden incelenebilir. Ürün listesi üzerinden grama göre farklı fiyatlar inceleyebilirsiniz. Buna ek olarak lezzeti ile birlikte uygun fiyatlara ince uzun tırtıl makarnayı tercih edebilirsiniz. Her türlü yemeğin yanına oldukça yakışan uzun ince tırtıl makarnayla hem görsel anlamda hem de lezzeti ile eşsiz tarifler yapılabilir. Dilerseniz üzerine sos olarak birbirinden farklı çeşitli soslar yapabilirsiniz. Bu aşamada damak zevkinize uygun sos tercihi gerçekleşebilir. Haşlanarak kolayca ve pratik bir şekilde hazırlanabilir. Sıcak suya atarak belli bir süre haşlanmasını sağlayabilir ve dilediğiniz sosla servis edilebilir. Ayrıca haşlama sırasında içerisine bir miktar tuz ve sıvı yağ eklemeniz daha kolay bir pişirme imkanı sağlar. Zengin içeriği ile birlikte ince uzun tırtıl makarna özellikle domatesi ya da salça sosa çok yakışır. Bunun yanında yoğurtlu sosla da sıkça tercih edilir. Dilerseniz farklı baharatlarla lezzetine lezzet kazandırabilirsiniz.

Makarna İnce Uzun Tırtıl (1*5kg) Piyale Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna türleri arasında en sık tercih edilen ince uzun tırtıl makarnayla çeşitli lezzetler hazırlanabilir. Dilediğiniz her öğünde tüketebilmeniz mümkündür. Tadıyla beraber aradığınız lezzet en çeşitli tariflerle buluşturulabilir. Ayrıca hiçbir koruyucu madde içermez. Bu sebepten dolayı güvenle tercihiniz olabilir. Pratik yemekler hazırlarken ilk akla gelen öğünler ince uzun tırtıl makarna ile yapılabilir.