Piyale Tel Şehriye (1*5 Kg)

Ürün Kodu:1011154

%8
130,00 TL 119,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Makarna Şehriye Tel (1*5kg) Piyale Özellikleri

  • Net Miktar: 5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 131 kcal
  • İçindekiler: Durum buğdayı irmiği, durum buğdayı unu, yumurta
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir

 

Makarna Şehriye Tel Piyale özellikleri sayesinde mutfakta çeşitli alanlarda tercih edilebilir. Bu eşsiz lezzet farklı tarifler de en mükemmel tadı sağlar. Tel şehriye kullanım alanı mutfaklarda çorba, salata, pilav türlerinde tercih edilebilir. Lezzetiyle damak zevkinizi yansıtacak en özel tarifler yapılabilir. Sevdiğiniz lezzetleri tel şehriye ile besleyici hale getirebilirsiniz. İçeriğindeki yüksek doyurucu besin oranıyla birlikte tercihiniz olabilir. Ayrıca tel şehriye ile yapılan çorbalar tam kıvamında ve lezzetli olur. Herkesin seveceği bu özel lezzet çeşitli kullanım alanlarıyla profesyonel mutfaklarda elinizin altında bulunmalıdır. Tüm mutfaklarda tel şehriye eşsiz lezzetler yapabilmeye olanak tanır.

Makarna Şehriye Tel (1*5kg) Piyale Nasıl Kullanılır? 

Makarna Şehriye Tel Piyale fiyatları makul rakamlarıyla ürün listesi üzerinden incelenebilir. Aradığınız bu özel lezzet çeşitli tariflerin daha da lezzetli olmasını sağlar. En sık tercih edilen kullanım alanları çorba ve pilavlarda bulunur. Ayrıca salatasını yapmak mümkündür. Pilavda kullanım sağlayacaksanız rengi değişene kadar kavurmanız önerilir. Çorba şeklinde kullanım alanında ise çorba kaynadıktan sonra belirli bir miktar tel şehriye çorbaya eklenir ve pişmesi sağlanır. Pratik ve kolay yapımıyla birlikte herkesin tercihi olur. Mutfakların büyük yardımcısı olan tel şehriye geniş kullanım alanıyla bilinir. Hiçbir mutfaktan eksilmeyen tel şehriye kıvamı ve tadıyla birlikte mükemmel bir lezzettir. Doyurucu tel şehriyenin çeşitli tarifler de kullanıma lezzetini ortaya çıkarır. Tamamen damak zevkinize kalmış şekilde kullanım alanını çeşitlendirebilirsiniz. Dilediğiniz her türlü kullanım alanında tel şehriyenin içeriğindeki besleyici değeri ve lezzeti mükemmel uyumu yakalar. İster pirinç isterseniz bulgur pilavıyla birlikte kullanım sağlanabilir. Pilav yaparken miktarı pirinç ve bulgurun miktarına göre orantılı şekilde ayarlayabilmeniz mümkündür.

Makarna Şehriye Tel (1*5kg) Piyale Faydaları Nelerdir? 

Sade makarna çeşitleri arasında ilk akla gelen tel şehriye lezzeti ile profesyonel mutfaklarda tercih edilmektedir. Durum buğdayı unundan elde edilen tel şehriye yemeklere ilave olarak katılabilir. Tek başına pek fazla tercih edilmese de yemeklere katıldığında oldukça lezzetli ve göze hoş görünen yemekler yapabilmeye olanak tanır. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez güvenle tercih edilebilir.