Tukaş Domates Salçası N:4,35 kg (1*5 kg)

Ürün Kodu:1001924

%10
221,04 TL 199,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Domates Salçası N:4,35kg (1*5KG) Tukaş Özellikleri

  • Miktar: 5 Kg
  • Kalori: 100 gramda 82 kcal
  • İçindekiler: Domates, zeytinyağı, tuz
  • Saklama Koşulları: Serin ve güneş almayan yerlerde saklanabilir

 

Domates salçası Tukaş özellikleri ve eşsiz lezzeti ile birlikte birbirinden farklı yemekler için kullanılabilir. Her çeşit yemek domates salçasıyla lezzete kavuşur. Hem görsel anlamda hem de lezzeti ile domates salçası yemeklerinize farklı bir dokunuş sağlar. Buna ek olarak besleyici değeri yüksektir. İçeriğinde bolca mineral barındırır. Sindirimi kolaydır ve profesyonel üretim koşullarında domates salçası güvenle tüketilebilir. El değmeden üretilen domates salçası pürüzsüz kıvama ile birlikte yemeklerinizi taçlandırır. Özellikle sulu yemeklerin olmazsa olmazıdır. Domates salçası birbirinden farklı yemeklerde istediğiniz miktarda kullanılabilir. Domates salçası en olgun domatesler seçilerek yapılır. Domates önce püre haline getirilir sonra yüksek ısıda kaynatılarak salça haline dönüştürür. Ayrıca kullanım ömrü oldukça fazladır. Dilediğiniz miktarda istediğiniz her türlü yemeğe ekleyebilirsiniz.

Domates Salçası N:4,35kg (1*5KG) Tukaş Nasıl Kullanılır? 

Domates salçası Tukaş fiyatları hakkında güncel bilgiler fiyat listesinde bulunur. Grama göre fiyatlarda farklılık görülmektedir. Zengin besin değerine sahip domates salçası kullanım alanı olarak çeşitli yemeklerde tercih edilebilir. Yemeklerin yanı sıra kısır gibi mezeler de kullanılabilir. Ayrıca tost yaparken kullanımı yaygındır. Hem renk vermek hem de lezzet katmak için domates salçası yemeklerde kullanılmalıdır. Tam kıvamında dokusu ile birlikte domates salçası yemeklerinizin en lezzetli şekline ulaşmasını sağlar. Her türlü ana yemek ya da sulu yemek domates salçasıyla yapılabilir. Mutfakta büyük yer kaplayan domates salçası çeşitli tariflerin lezzetli bir şekilde yapılabilmesine olanak tanır. Hem renk verir hem de lezzete lezzet katar. Dokusuyla birlikte yoğun kıvamı domates salçasında eşsiz bir tat bırakır.

Domates Salçası N:4,35kg (1*5KG) Tukaş Faydaları Nelerdir? 

Domates salça kullanımı mutfaklarda son derece yaygındır. Çorbalar da ya da yemeklerde besleyici değeri yüksek domates salçası kullanılabilir. Domates salçası her çeşit yemekte hem renk katmak hem de lezzet vermek amaçlı kullanılabilir.